Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 stycznia 2016, 09:39

autor: Góral

Hitman ukaże się w formie epizodycznej; zapowiedziano edycję kolekcjonerską

Studio Io-Interactive poinformowało, że nowy Hitman zostanie podzielony na części. Oczywiście wiadomo było o tym już od kilku miesięcy, ale deweloperzy postanowili jeszcze bardziej rozdrobnić swoją produkcję. Dodatkowo ujawniono edycję kolekcjonerską.

Pierwszy fragment nowych przygód Agenta 47 ukaże się 11 marca. - Hitman ukaże się w formie epizodycznej; zapowiedziano Edycję Kolekcjonerską - wiadomość - 2016-01-15
Pierwszy fragment nowych przygód Agenta 47 ukaże się 11 marca.

Poznaliśmy kolejne szczegóły na temat gry Hitman od studia Io-Interactive. Jak dobrze wiemy od kilku miesięcy, produkcja będzie udostępniana w dość nietypowy – zwłaszcza w przypadku wysokobudżetowych tytułów AAA – sposób. 11 marca bieżącego roku tytuł miał ukazać się na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC w okrojonym wydaniu, wycenionym na 34,99 dolarów (ok. 139 zł). Miało ono zawierać 3 sandboksowe mapy, 6 głównych misji w kampanii oraz dodatkowe tryby zabawy, a na kolejne miesiące planowane były płatne rozszerzenia z następnymi fragmentami trybu fabularnego, mapami itd. Studio postanowiło jednak jeszcze bardziej się rozdrobnić i zapowiedziało następujące zmiany:

  • porzucono pierwotny pomysł z wydaniem za 34,99 dolarów, na rzecz zestawu Intro Pack w cenie 15 dolarów (około 60 zł), który zawierać będzie tylko Prolog i Paryż – pakiet ten ukaże się 11 marca;
  • Włochy pojawią się w kwietniu, a Maroko w maju. W kolejnych miesiącach doczekamy się następnych rozszerzeń, zawierających m.in. trzy zapowiedziane już mapy – Tajlandię, USA i Japonię. Każdy z dodatków kosztować będzie 10 dolarów (około 40 zł);
  • dalej będzie można kupić całą grę (Full Experience) za 60 dolarów (ok. 240 zł), albo nabyć najpierw Intro Pack, a później Upgrade Pack (dający dostęp do wszystkich dodatków, które ukażą się po 11 marca) za 50 dolarów (około 200 zł).

Poza tym będzie można poczekać do końca roku i nabyć Hitmana w wydaniu pudełkowym, w skład którego wejdą wszystkie dodatki.

Przy okazji ujawniono Edycję Kolekcjonerską produkcji, dostępną w ramach pre-orderów w cenie 139,99 dolarów (ok. 560 zł) w wersjach na PlayStation 4, Xboksa One i komputery PC. W pudełku znajdziemy następujące elementy:

  • grę w wersji cyfrowej (Full Experience);
  • 10-calową figurkę Agenta 47;
  • 60-stronicowy album z grafikami koncepcyjnymi;
  • krawat i spinkę Agenta 47.

Na koniec przypominam jeszcze, że 12 lutego rozpoczną się beta testy na konsoli PlayStation 4, a tydzień później na komputerach PC. Gwarantowany dostęp do zabawy mają osoby, które złożą zamówienia przedpremierowe - albo na całą grę, albo na Intro Pack.