Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2015, 10:59

autor: Luc

Beta-testy Hitmana rozpoczną się w lutym 2016 roku

Hitman po kilkumiesięcznym przesunięciu premiery nareszcie zbliża się do finalnego wydania. Zanim to nastąpi, gracze zamawiający produkcję w pre-orderze będą mieli jednak okazję osobiście przetestować prolog.

Agent 47 się nie zmienia, ale seria – jak najbardziej. - Beta-testy Hitmana rozpoczną się w lutym 2016 roku - wiadomość - 2015-12-06
Agent 47 się nie zmienia, ale seria – jak najbardziej.

Agent 47 to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w historii gier wideo. Zabójca doskonały po kilkuletniej emeryturze ma zamiar wrócić na ekrany wraz z premierą gry Hitman. Nowa odsłona popularnej serii stawia między innymi na otwarty świat oraz regularnie rozwijaną zawartość i choć motyw cichego eliminowania celów pozostanie bez zmian, część graczy do drobnej rewolucji w rozgrywce podchodzi z pewnym dystansem. O tym, jak nadchodzący Hitman działa w praktyce, będziemy mieli okazję jednak przed premierą przekonać się osobiście – podczas PlayStation Experience, Square Enix oficjalnie ogłosiło, iż beta-testy ich ostatniej produkcji rozpoczną się 12 lutego 2016 roku. Aby uzyskać do niej dostęp, wystarczy złożyć na grę zamówienie przedpremierowe wersji na PlayStation 4. Grający na PC, otrzymają dostęp do testów tydzień później.

Do dyspozycji graczy zostanie oddana misja stanowiąca prequel do głównego wątku fabularnego. Akcja rozpoczyna się na 20 lat przed właściwymi wydarzeniami w jednej z tajnych placówek ICA, gdzie poznamy szczegóły początków Agenta 47 w organizacji oraz tego, w jakich okolicznościach poznał Dianę Burnwood – jedną z głównych zleceniodawczyń na przestrzeni całej serii.

Wraz z ogłoszeniem o rozpoczęciu testów, z obecnymi na PlayStation Experience podzielono się także informacjami o ekskluzywnej zawartości gry, jaką otrzymają posiadacze konsoli od Sony. Wersja na PlayStation 4 będzie w chwili premiery posiadać sześć dodatkowych kontraktów, zebranych w pakiet „The Sarajevo Six” – naszym zadaniem będzie w tym przypadku eliminacja sześciu byłych członków paramilitarnej jednostki CICADA.

Premiera gry zapowiadana jest na 11 marca 2016 roku, zaś w ciągu kolejnych miesięcy twórcy zamierzają poszerzać za darmo początkową zawartość. Hitman pojawi się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Hitman

Hitman