Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4XONEPC
Okładka Call of Duty: Black Ops III - Salvation (PC)
OkładkaCall of Duty: Black Ops III - Salvation (PC)

Call of Duty: Black Ops III - Salvation

Czwarty i ostatni dodatek DLC do wydanej w listopadzie 2015 roku strzelaniny Call of Duty: Black Ops III studia Treyarch.

To jest dodatek do gry Call of Duty: Black Ops III.

Akcji | FPP | FPS | kooperacja | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Call of Duty: Black Ops III - Salvation Premiera

6wrz2016

PS4

11paź2016

PC XONE

Gry podobne do Call of Duty: Black Ops III - Salvation

Titanfall 2

Battlefield 4

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Black Ops III – Salvation to czwarty dodatek do strzelanki FPP Call of Duty: Black Ops III na PC, PS4 i XONE z 2015 roku. Za projekt odpowiada studio Treyarch, znane z poprzednich odsłon podserii Black Ops czy też Call of Duty: World at War. Tytuł wymaga do działania podstawowej wersji gry i sprzedawany jest w ramach przepustki sieciowej (PC, PS4 i XOne) lub osobno (tylko konsole).

Fabuła

Salvation kontynuuje wątki zapoczątkowane w poprzednich epizodach sagi Zombie, w ramach ostatniego odcinka zatytułowanego Revelations. Po wielu perypetiach Richtofen, Dempsey, Takeo i Nikolai w końcu mierzą się z tajemniczym Doktorem Montym i armią nieumarłych istot, walcząc o ocalenie swoich dusz.

Mechanika

Oprócz finałowego epizodu minikampanii Zombie, w Call of Duty: Black Ops III – Salvation na PC, PS4 i XONE znajdują się także cztery kolejne mapy do trybu multiplayer. Lokacja Citadel to potężny zamek będący niegdyś schronieniem dla średniowiecznej armii. Micro to dziwaczna mapa znajdująca się na stole piknikowym, na której walczymy jako malutcy żołnierze. Outlaw jest przerobioną na westernową modłę mapą Standoff znaną z Call of Duty: Black Ops II, a Rupture to zmieniona lokacja Outskirts z Call of Duty: World at War, która teraz jest zaawansowanym ośrodkiem technologicznym.

Ostatnia modyfikacja 29 sierpnia 2016

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Klasyfikacja PEGI Call of Duty: Black Ops III - Salvation

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Call of Duty: Black Ops III - Salvation Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3-530 2.93 GHz
  • 6 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 6970 lub lepsza
  • Windows 7/8/8.1 64-bit
PS4
XONE
PC