Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2016, 10:04

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Call of Duty: Black Ops III - Salvation ukaże się 6 września

Poznaliśmy datę premiery Salvation - czwartego rozszerzenia do gry Call of Duty: Black Ops III. Dodatek ukaże się 6 września na konsoli PlayStation 4, a miesiąc później na Xboksie One i PC-tach.

Po Awakening, Eclipse i Descent wkrótce fani gry Call of Duty: Black Ops III doczekają się czwartego rozszerzenia, zatytułowanego Salvation. DLC zadebiutuje 6 września na konsoli PlayStation 4, a mniej więcej miesiąc później ukaże się na Xboksie One i PC-tach (dodatki do Black Ops III nie są dostępne w wersji na PlayStation 3 i Xboksa 360). Tytuł sprzedawany będzie w tej samej cenie, co wcześniejsze pakiety, czyli 61 zł (PS4 – przepustka sezonowa kosztuje 209 zł), 57,49 zł (XOne – przepustka 208,99 zł) i 49,99 euro (około 215 zł - przepustka) na Steamie, gdzie nie można kupować dodatków osobno. Zawartość DLC będzie standardowa. Gracze mogą liczyć na Revelations – finałowy epizod sagi Origins Zombies, w którym Richtofen, Dempsey, Takeo i Nikolai zmierzą się w końcu z tajemniczym Doktorem Montym. Naturalnie nie zabraknie czterech kolejnych map do multiplayera. Będą to:

  • Citadel – opuszczony, starożytny zamek będący niegdyś schronieniem dla średniowiecznej armii. Mapa średniej wielkości z wieloma ciasnymi zaułkami;
  • Micro – niecodzienna mapa znajdująca się na stole piknikowym;
  • Outlaw – Standoff z Call of Duty: Black Ops II przerobione na westernową modłę;
  • Rupture – lokacja Outskirts znana z Call of Duty: World at War, zmieniona w ośrodek technologiczny.
Call of Duty: Black Ops III - Salvation zakończy historię Richtofena, Dempseya, Takeo i Nikolaia. - Call of Duty: Black Ops III - Salvation ukaże się 6 września - wiadomość - 2016-08-26
Call of Duty: Black Ops III - Salvation zakończy historię Richtofena, Dempseya, Takeo i Nikolaia.

Call of Duty: Black Ops III – Salvation będzie ostatnim dodatkiem, którego doczeka się strzelanka studia Treyarch. Wkrótce zostanie ona zastąpiona kolejną odsłoną serii Call of Duty: Infinite Warfare. Za produkcję odpowiada ekipa Infinity Ward, tworząca futurystyczny tytuł, pozwalający wcielić się w kapitana Reyesa, czyli pilota Tier 1 Special Operations, dowodzącego statkiem wojennym Retribution. Naszym zadaniem będzie pomóc mu i jego załodze w powstrzymaniu Settlement Defense Front.

Projekt oferować ma rozbudowane zadania rozgrywane w różnych miejscach – na planetach, stacjach kosmicznych i nie tylko. Bazą wypadową będzie wspomniany wcześniej statek Retribution, z którego udamy się na kolejne misje, płynnie przechodzące z sekwencji naziemnych do walk w myśliwcach. Jak to wszystko wypada w akcji obejrzycie poniżej.