Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCXONEPS4
Okładka Call of Duty: Black Ops III - Descent (PC)

Call of Duty: Black Ops III - Descent

Trzeci dodatek DLC wchodzący w skład przepustki sezonowej do wydanej pod koniec 2015 roku strzelaniny Call of Duty: Black Ops III autorstwa studia Treyarch.

To jest dodatek do gry Call of Duty: Black Ops III.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | multiplayer | kooperacja | strzelanki

Okładka Call of Duty: Black Ops III - Descent (PC)

data premiery gry:

12lip2016

PS4

13sie2016

PC XONE

Descent to trzeci dodatek DLC, wchodzący w skład przepustki sezonowej do wydanego na PC, PS4 i XONE pod koniec 2015 roku Call of Duty: Black Ops III od studia Treyarch. Wzorem poprzednich rozszerzeń dla tej produkcji: Awakening oraz Eclipse, również i ten dodatek został najpierw udostępniony posiadaczom konsoli PlayStation 4. Użytkownicy Xboksa One oraz PC otrzymali go z miesięcznym opóźnieniem. Descent nie ukazał się na poprzedniej generacji konsol – PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Zawartość dodatku Descent nie odbiega od tego, do czego fani serii Call of Duty zdążyli się już przyzwyczaić. Jednym z dwóch podstawowych jego elementów są więc cztery nowe mapy, przeznaczone do rozgrywki w trybie multiplayer:

  • Empire – odświeżona wersja areny Raid, znanej z Call of Duty: Black Ops II, w której połączono klasyczną strukturę i budowę mapy z poprzedniej części Black Ops z nowymi mechanikami poruszania się, znanymi z ostatniej odsłony;
  • Cryogen – niewielka mapa o owalnym kształcie, prezentująca odizolowane więzienie na Morzu Martwym, w którym w kriogenicznych tubach przetrzymywani są najbardziej niebezpieczni przestępcy;
  • Berserk – średniej wielkości lokacja – zamrożona w czasie wioska wikingów, na której wśród śnieżycy gracze walczą pomiędzy drewnianymi domami o kontrolę mostu, będącego centralnym punktem mapy;
  • Rumble – stadion, na którym gracze rywalizują o śmierć i życie pośród gigantycznych mechów i robotów, a wszystko to przy akompaniamencie tłumu znajdującego się na trybunach.

Drugim elementem dodatku Descent jest kolejny rozdział kooperacyjnej minikampanii zombie, zatytułowany Gorod Krovi. Misja ta pozwala przenieść się graczom do alternatywnej rzeczywistości lat 40 ubiegłego stulecia, gdzie na terenie Związku Radzieckiego walczą przeciwko zmechanizowanej armii nieumarłych żołnierzy. Nasi wrogowie mogą korzystać ze wsparcia powietrznego w postaci olbrzymich ziejących ogniem smoków.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran    

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Gry podobne do Call of Duty: Black Ops III - Descent

Klasyfikacja PEGI Call of Duty: Black Ops III - Descent

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Call of Duty: Black Ops III - Descent

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3-530 2.93 GHz
  • 6 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 6970 lub lepsza
  • Windows 7/8/8.1 64-bit
Call of Duty: Black Ops III – pojedyncze DLC niedostępne na Steamie
Call of Duty: Black Ops III – pojedyncze DLC niedostępne na Steamie

wiadomość15 sierpnia 2016

Firma Activision zablokowała możliwość zakupu pojedynczych dodatków do Call of Duty: Black Ops III na Steamie. Oznacza to, że jedyną opcją na nabycie DLC do ostatniego Call of Duty na PC jest zaopatrzenie się w zawierającą wszystkie cztery rozszerzenia przepustkę sezonową.

Wieści ze świata (Nordic Games / THQ Nordic, Call of Duty: Black Ops III, Halo Wars 2) 12/8/2016
Wieści ze świata (Nordic Games / THQ Nordic, Call of Duty: Black Ops III, Halo Wars 2) 12/8/2016

wiadomość12 sierpnia 2016

Dziś piszemy o przemianie firmy Nordic Games w THQ Nordic, premierze dodatku Descent do Call of Duty: Black Ops III na PC i XOne, zapowiedzi kolejnych beta-testów Halo Wars 2 i o darmowym weekendzie z grą Goat Simulator na Steamie. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Czas na smoki w Call of Duty: Black Ops III - zapowiedź DLC Descent
Czas na smoki w Call of Duty: Black Ops III - zapowiedź DLC Descent

wiadomość29 czerwca 2016

W sieci pojawił się zwiastun najnowszego DLC do Call of Duty: Black Ops III. Trzeci z kolei dodatek nazwano Descent i, podobnie jak inne rozszerzenia, zaoferuje on cztery nowe mapy do trybu wieloosobowego oraz jeden rozdział minikampanii zombie. Premiera dodatku nastąpi 12 lipca na PS4 i ok. miesiąc później na PC i XOne

PS4
PC
XONE