Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2017, 09:17

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Call of Duty: Black Ops III - od 30 maja będzie można za darmo grać na mapach z dodatków

Przedstawiciel firmy Activision poinformował, że posiadacze strzelanki Call of Duty: Black Ops III w wersji PC od 30 maja będą mogli przez miesiąc za darmo bawić się na wszystkich multiplayerowych mapach z wydanych dodatków.

Cesar Stastny, szef dewelopingu w firmie Activision, poinformował na Twitterze, że 30 maja rozpocznie się specjalna akcja dla posiadaczy PC-towej wersji gry Call of Duty: Black Ops III. Przez 30 dni będzie można za darmo walczyć na wszystkich mapach do multiplayera udostępnionych w ramach dodatków. Ponadto osoby, które będą grać na zakupionych wcześniej mapach, otrzymają podwójne doświadczenie np. jeżeli kupiliście DLC Awakening, to dostaniecie dwa razy więcej punktów XP podczas rozgrywki w następujących miejscówkach: Skyjacked, Rise, Splash oraz Gauntlet. Natomiast posiadacze przepustki sezonowej otrzymają podwójne doświadczenie, grając na dowolnej mapie.

Call of Duty: Black Ops III - od 30 maja będzie można za darmo grać na mapach z dodatków - ilustracja #1
Call of Duty: Black Ops III w skrócie:
  1. strzelanka na konsole XOne, X360, PS4, PS3 i PC-ty;
  2. ukazała się 6 listopada 2015 roku;
  3. od 30 maja na PC-tach przez miesiąc będzie można za darmo bawić się na mapach z dodatków.

Call of Duty: Black Ops III to trzecia odsłona podserii cyklu Call of Duty wykreowanej przez studio Treyarch. Produkcja zadebiutowała na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach w listopadzie 2015 roku. Tytuł w okrojonej wersji (m.in. brak kampanii fabularnej) ukazał się też na PlayStation 3 i Xboksie 360.

Gra opowiada o członkach jednostki wojskowej Black Ops, starających się dowiedzieć, co stało się z ich kolegami. Z niewiadomych przyczyn odłączyli się oni od sieci umysłowej NDI, a dodatkowo światło dzienne ujrzały tajne informacje rządowe.

Produkcja doczekała się czterech dodatków z mapami do multiplayera i kolejnymi rozdziałami do trybu zombie – Awakening, Eclipse, Descent i Salvation. Dodatkowo kilkanaście dni temu wypuszczono Zombies Chronicles. Rozszerzenie zawiera kilka najpopularniejszych lokacji do trybu zombie z gier Call of Duty: World at War, Call of Duty: Black Ops oraz Call of Duty: Black Ops II.