Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4XONE
Okładka Call of Duty: Black Ops III - Zombies Chronicles (PC)
OkładkaCall of Duty: Black Ops III - Zombies Chronicles (PC)

Call of Duty: Black Ops III - Zombies Chronicles

Rozszerzenie do gry Call of Duty: Black Ops III, za którego stworzeniem stoi odpowiedzialne również za pierwowzór studio Treyarch. Dodatek jest kompilacją zremasterowanych wersji ośmiu najlepszych poziomów do trybów zombie z wcześniejszych gier z serii Call of Duty.

To jest dodatek do gry Call of Duty: Black Ops III.

Akcji | FPP | science fiction | zombie | FPS | horror | kooperacja | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Call of Duty: Black Ops III - Zombies Chronicles Premiera

15maj2017

PS4

19cze2017

PC XONE

Gry podobne do Call of Duty: Black Ops III - Zombies Chronicles

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead

Counter-Strike: Source

Call of Duty: Black Ops III - Zombies Chronicles to wydane na platformę PC, PS4 i XONE DLC do FPS-a Call of Duty: Black Ops III. Jest to rozszerzenie niesamodzielne, więc do działania wymaga posiadania podstawowej wersji gry. Obie produkcje opracowało studio Treyarch.

Mechanika

Dodatek stanowi kolekcję zawierającą zremasterowane wersje najlepszych poziomów do trybów zombie z Call of Duty: World at War, Call of Duty: Black Ops oraz Call of Duty: Black Ops II. W Zombies Chronicles znalazły się trzy mapy z Call of Duty: World at War. W Nacht der Untoten trafiamy na opuszczone lotnisko, w Verruckt zwiedzamy szpital psychiatryczny, a w Shi No Numa walczymy z zombiakami na terenach japońskiej placówki otoczonej gęstą dżunglą.

Zombie Chronicles oferuje także remastery czterech poziomów z Call of Duty: Black Ops. W Kino Der Toten polem bitewnym jest kino, a w Ascension radzieckie centrum lotów kosmicznych. Shangri-La przenosi nas do ruin świątyni ukrytej głęboko w lesie tropikalnym, a Moon do wnętrza i okolic bazy księżycowej. Dodatek najmniej czerpie z Call of Duty: Black Ops II, bo tylko jedną mapę zatytułowaną Origins, gdzie walczymy na terenach nazistowskich wykopalisk, które doprowadziły do uwolnienia czystego zła.

W sumie więc Zombie Chronicles oferuje osiem poziomów. Wszystkie je możemy rozegrać samotnie lub w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Niezależnie od tego, którą mapę akurat wybierzemy, podstawowe mechanizmy zabawy nie ulegają zmianom. Zawsze dostajemy więc pierwszoosobową strzelankę, w której na zamkniętych lokacjach musimy odpierać ataki hord zombie.

Wszystkie mapy są w pewnym stopniu interaktywne. Gracze muszą szukać uzbrojenia i przydatnych przedmiotów, tworzyć barykady i wykorzystywać różnorodne urządzenia oraz pułapki.

Kwestie techniczne

Mapy dostępne w wydanym na platformę PC, PS4 i XONE Call of Duty: Black Ops III - Zombies Chronicles zostały poddane liftingowi. W porównaniu z oryginalnymi wersjami ze starszych gier oferują wyższą rozdzielczość, ostrzejsze tekstury i ładniejsze efekty.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 6 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Call of Duty: Black Ops III - Zombies Chronicles

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Call of Duty: Black Ops III - Zombies Chronicles Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3-530 2.93 GHz/AMD Phenom II X4 810 2.60 GHz
  • 6 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 470/Radeon HD 6970 lub lepsza
  • 60 GB HDD
  • Windows 7/8/8.1 64-bit
PC
XONE
PS4