Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2017, 09:52

autor: Adrian Werner

Divinity: Original Sin II - pełna wersja zadebiutuje 14 września

Studio Larian poinformowało, że pełne wydanie pecetowego RPG-a Divinity: Original Sin II trafi do sprzedaży 14 września, czyli rok po premierze wczesnej wersji w Steam Early Access

DIVINITY: ORIGINAL SIN II W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Larian Studios
  2. Gatunek: RPG
  3. Platforma: PC
  4. Data premiery: 14 września 2017 r.

Divinity: Original Sin II, czyli kolejne RPG studia Larian, można od zeszłego roku kupić we wczesnym dostępie w ramach Steam Early Access. Teraz twórcy wreszcie podali datę premiery pełnej wersji gry. Produkcja trafi do sprzedaży 14 września. Jednocześnie deweloperzy udostępnili duży patch, który wprowadza m.in. nowy region do zwiedzania oraz dodatkowe związki między postaciami. Przed debiutem rynkowym mamy dostać jeszcze jedną dużą aktualizację z nową zawartością.

Przypomnijmy, że gra zmierza wyłącznie na pecety. Warto jednak pamiętać, że tak samo było z poprzednią częścią, ale ostatecznie została ona przeniesiona na konsole jako Divinity: Original Sin - Enhanced Edition, więc możliwe, że podobnie będzie w przypadku kontynuacji.

Divinity: Original Sin II - pełna wersja zadebiutuje 14 września - ilustracja #1

Divinity: Original Sin II ma spore szanse okazać się jedną z najciekawszych gier RPG tego roku. Wczesna wersja produkcji zbiera wyśmienite oceny graczy w serwisie Steam, a poprzednia odsłona została bardzo ciepło przyjęta na rynku.

Do tego w odniesieniu sukcesu projektowi może wydatnie pomóc dodanie trybu mistrza gry, pozwalającego na projektowanie oraz rozgrywanie przygód z innymi graczami. Twórcy niedawno ujawnili konkrety odnośnie tej opcji i okazała się ona znacznie bardziej rozbudowana, niż się spodziewano. Możliwości narzędzi w Divinity: Original Sin II najlepiej zademonstrował prezes studia Larian, w ciągu kilkudziesięciu minut odtwarzając w tym silniku początkowe fragmenty kampanii z pierwszej odsłony cyklu, czyli wydanego w 2002 roku Divine Divinity.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition