Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2016, 14:09

autor: Draug

Wieści ze świata (Red Dead Redemption, Rocket League, Dragon Quest Builders) 2/12/2016

Dziś piszemy o terminie udostępnienia Red Dead Redemption w usłudze PlayStation Now, pełnej zapowiedzi grudniowej aktualizacji do Rocket League (Starbase ARC) i o wynikach sprzedaży gry Dragon Quest Builders. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Red Dead Redemption trafi do PlayStation Now 6 grudnia

Firma Rockstar Games poinformowała, że 6 grudnia oferta streamingowej usługi PlayStation Now zostanie rozszerzona o grę Red Dead Redemption wraz z dodatkiem Undead Nightmare. Oznacza to, że wkrótce użytkownicy pecetów i PlayStation 4 będą mogli zagrać w ten przebojowy western… o ile mieszkają w jednym z zaledwie kilku krajów, w których PS Now jest dostępne. Niestety, Polski wciąż nie ma wśród nich i nie wiadomo, czy i kiedy zostanie uwzględniona w planach Sony.

Rocket League z kosmiczną mapą w grudniowej aktualizacji

Podczas The Game Awards studio Psyonix podzieliło się ze światem pełną zapowiedzią grudniowej aktualizacji do Rocket League, nazwanej Starbase ARC. Znajdzie się w niej tytułowa arena (zlokalizowana, jak nazwa wskazuje, w przestrzeni kosmicznej), nowy samochód do kupienia, umożliwiający tworzenie własnych samouczków tryb Custom Training, a także garść gadżetów do personalizacji i inne udogodnienia. Ponadto, jak wiemy już od jakiegoś czasu, najnowsza aktualizacja zaoferuje oficjalne wsparcie dla modów przez Steam Workshop. Pełny przegląd nowości znajdziecie tutaj. Debiut Starbase ARC ma nastąpić 7 grudnia na wszystkich platformach sprzętowych (PC, PS4, XOne).

Dragon Quest Builders – sprzedano 1,1 miliona egzemplarzy

Firma Square Enix pochwaliła się, że jej odpowiednik MinecraftaDragon Quest Builders – sprzedał się na całym świecie w 1,1 miliona egzemplarzy (dzięki, Gematsu). Przypomnijmy, że gra jest dostępna na japońskim rynku od stycznia bieżącego roku (w wersjach na PS4, PS3 i PS Vita), a na Zachód trafiła w październiku (tylko wersje PS4 i PS Vita).

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: