Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2016, 14:12

autor: Góral

Sniper: Ghost Warrior 3 - zobacz trzy misje z nowej gry firmy CI Games

W serwisie Eurogamer pokazano trwający ponad pół godziny zapis rozgrywki ze strzelanki Sniper: Ghost Warrior 3. Zaprezentowano na nim trzy misje, które przyjdzie nam wykonać w kwietniu 2017 roku, gdy gra już zadebiutuje na rynku.

Całkiem niedawno mogliśmy obejrzeć półgodzinny fragment rozgrywki z polskiej strzelanki Sniper: Ghost Warrior 3 od firmy CI Games. Na kolejny tego typu materiał nie musieliśmy długo czekać, gdyż w serwisie Eurogamer opublikowano nowe wideo, na którym rozegrano trzy misje. Kto widział wcześniejsze nagrania z rzeczonej produkcji, ten wie czego się spodziewać – jest trochę strzelania, trochę skradania, wykorzystywania latającego drona do badania terenu itd. Premiera produkcji miała się odbyć pod koniec stycznia przyszłego roku, ale niestety tak się nie stanie, gdyż kilka tygodni temu CI Games poinformowało o przesunięciu debiutu. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Sniper: Ghost Warrior 3 ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych 4 kwietnia 2017 roku.

Sniper: Ghost Warrior 3 - zobacz trzy misje z nowej gry firmy CI Games - ilustracja #1

Sniper: Ghost Warrior 3 to kolejna odsłona popularnej serii strzelanek od firmy CI Games. Pierwsza część ukazała się w 2010 roku i, choć daleka była od ideału, osiągnęła spory sukces komercyjny. Sniper: Ghost Warrior 2 zadebiutował trzy lata później i również znalazł duże grono odbiorców. Łącznie obie odsłony rozeszły się w ponad 5,5 miliona egzemplarzy.

Trójka ma być najładniejszą, najbardziej rozbudowaną i oczywiście najlepszą częścią w historii cyklu. Rozgrywka odbywać będzie się w otwartych lokacjach, a my, kierując elitarnym snajperem Jonathanem Northonem, wykonywać będziemy misje na rozmaite sposoby – skradając się, zastawiając pułapki czy też wdając się w otwarte starcia.

Sniper: Ghost Warrior 3 - zobacz trzy misje z nowej gry firmy CI Games - ilustracja #2