Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 listopada 2016, 16:30

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Pół godziny rozgrywki ze strzelanki Sniper: Ghost Warrior 3

Jeżeli czekacie na premierę gry Sniper: Ghost Warrior 3, która odbędzie się w kwietniu 2017 roku, to dziś możecie obejrzeć najnowszy materiał z rozgrywką opublikowany na kanale Xboxdynasty w serwisie YouTube.

Na kanale Xboxdynasty w serwisie YouTube pojawił się nowy, trwający blisko pół godziny fragment rozgrywki z tworzonej przez studio CI Games gry Sniper: Ghost Warrior 3. Pokazano na nim m.in. dobór uzbrojenia oraz dostosowywanie broni, do której możemy zamontować np. powiększony magazynek czy też tłumik. Nie zabrakło krótkiej przejażdżki samochodem oraz oczywiście samej misji podczas której bohater użył drona do rozeznania się w terenie, wspiął się na górkę znajdującą się niedaleko obozu wroga, a następnie przedostał się do jego środka. Obrana przez grającą osobę taktyka ma bardziej skradankowy charakter, ale deweloperzy projektują grę w ten sposób, by dawała mnóstwo swobody i jeżeli tylko zechcemy, będziemy mogli praktycznie każdą misję przejść wdając się w bezpośrednie starcia.

Sniper: Ghost Warrior 3 ukaże się na PC-tach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera produkcji pierwotnie miała odbyć się w drugim kwartale bieżącego roku, ale opóźniono ją o kilka dobrych miesięcy. Debiut został zaplanowany na koniec stycznia 2017 roku, ale i tego terminu nie uda się dotrzymać, gdyż deweloperzy potrzebują więcej czasu na dopieszczenie projektu i ostatecznie trafi on na rynek 4 kwietnia, o ile oczywiście tym razem wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Przypominamy jeszcze, że w produkcji wcielimy się w amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który zostaje wysłany do Gruzji, gdzie separatyści wspierani przez Rosję starają się zdestabilizować jeden z regionów. Naszym zadaniem będzie pokrzyżowanie ich planów, a dodatkowo postaramy się odnaleźć młodszego brata.

Pół godziny rozgrywki ze strzelanki Sniper: Ghost Warrior 3 - ilustracja #1