Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2016, 14:45

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Dziś debiutuje Steep – zręcznościowa gra o ekstremalnych sportach zimowych od Ubisoftu

Swoją premierę ma dziś Steep – zręcznościowa gra poświęcona ekstremalnym sportom zimowym, wydana przez firmę Ubisoft. Produkcja zabiera nas do otwartego górskiego świata, gdzie możemy wspólnie z innymi graczami pojeździć na nartach i snowboardzie czy też polatać z wingsuitem.

Zimę warto spędzać aktywnie. - Dziś debiutuje Steep – zręcznościowa gra o ekstremalnych sportach zimowych od Ubisoftu - wiadomość - 2016-12-02
Zimę warto spędzać aktywnie.

Za oknami zima trwa w najlepsze (przynajmniej na północy kraju), czas więc rozpocząć białe szaleństwo. Dzięki Steep, mogą to uczynić nawet ci, którzy nie przepadają za wychodzeniem z domu i marznięciem na śniegu – gra ma dziś swoją premierę na PC, PlayStation 4 i Xboksie One (na Steamie zostanie ona odblokowana o 18:00). Co prawda produkcja nie należy do najtańszych, ale jeśli jesteście zdecydowani po nią sięgnąć, to warto przejrzeć najlepsze oferty – znajdziecie je w ramce po lewej (sprawdźcie też najciekawsze oferty na gry w pudełkach w ten weekend). Poniżej umieściliśmy świeżuteńki zwiastun premierowy Steep:

Najnowsza produkcja firmy Ubisoft oferuje otwarty świat, w którym gracze mogą się ze sobą spotykać i wspólnie rywalizować w przeróżnych dyscyplinach sportów zimowych w zręcznościowym wydaniu. Steep zabiera nas na górskie stoki, gdzie możemy pośmigać na nartach, desce snowboardowej czy też sięgnąć po bardziej ekstremalne aktywności, takie jak skoki na spadochronie i przeloty z wingsuitem – a wszystko to w bezpiecznych warunkach zacisza domowego. Grę po raz pierwszy zapowiedziano podczas konferencji Ubisoftu na targach E3 2016.

Oprócz podstawowego wydania fani Steep mogą zaopatrzyć się w przepustkę sezonową, która zagwarantuje dostęp do trzech pakietów DLC: Winter Fest Pack (wyzwania poświęcone sankom), Extreme Pack (trzy nowe sporty: skoki ze skrzydłem odrzutowym, base jumping oraz speed gliding) i Adrenaline Pack (trzy aktywności nocne plus związany z nimi ekwipunek), a także garść kosmetycznych bonusów.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Steep