Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 marca 2013, 13:55

autor: Sarge

Wieści ze świata (Pulse, Mass Effect 3: Citadel, Angry Birds Toons) 12/3/13

Dziś piszemy m.in. o zbiórce w serwisie Kickstarter na produkcję nietypowej gry Pulse, darmowej ścieżce dźwiękowej dodatku DLC Citadel do Mass Effect 3, a także nowych zwiastunach kreskówki Angry Birds Toons. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Galaxy on Fire 2 Full HD

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Galaxy on Fire 2 Full HD. Dzieło studia Fishlabs Entertainment możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje 5,10 euro (ok. 21 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Happy Wars

Studio Toylogic poinformowało, że gra Happy Wars od premiery w październiku 2012 roku przyciągnęła do siebie ponad 2 miliony graczy. Jest to pierwsza produkcja free to play dostępna na Xbox Live. Do jej uruchomienia trzeba jedynie posiadać konto Gold w usłudze firmy Microsoft.

Pulse

Studio Team Pixel Pi rozpoczęło zbiórkę pieniędzy w serwisie Kickstarter na dokończenie produkcji gry Pulse. W tym nietypowym dziele gracze wcielą się w niewidomego bohatera, który odkrywa świat bazując na otaczających go dźwiękach. Z oficjalnej strony internetowej można pobrać prototyp gry. Do tej pory twórcy zgromadzili ponad 15 tysięcy dolarów z wymaganych 75 tysięcy dolarów, a do końca zbiórki pozostało 30 dni.

Screen z wczesnego prototypu gry Pulse - Wieści ze świata (Pulse, Mass Effect 3: Citadel, Angry Birds Toons) 12/3/13 - wiadomość - 2013-03-12
Screen z wczesnego prototypu gry Pulse

State of Decay

Studio Undead Labs poinformowało za pośrednictwem Twittera, że obecnie firma Microsoft przygląda się powstającej grze State of Decay i decyduje o tym, czy produkcja jest gotowa do wejścia w proces certyfikacji. Oznacza to, że jesteśmy coraz bliżej ujawnienia daty premiery tego tytułu. State of Decay to trzecioosobowa gra akcji z zombie w roli głównych przeciwników, która wcześniej była znana pod roboczym tytułem Class3. Dzieło studia Undead Labs ukaże się na PC oraz Xboksie 360.

Mass Effect 3: Citadel

Studio BioWare zupełnie za darmo udostępniło ścieżkę dźwiękową dodatku DLC Citadel do gry Mass Effect 3. Soundtrack składa się z dwudziestu utworów muzycznych, które ważą łącznie ponad 300 MB. Ścieżka dźwiękowa jest do pobrania z Portalu Społecznościowego BioWare. Jedynym wymogiem jest posiadanie konta Origin (trzeba się najpierw zalogować) z zarejestrowaną grą Mass Effect 3.

Angry Birds Toons

Firma Rovio udostępniła dwa zwiastuny kreskówki Angry Birds Toons, opartej na niezwykle popularnej serii gier logiczno-zręcznościowych o tytułowych wściekłych ptakach. Jeden z filmów zapowiada cały serial, a drugi stanowi zajawkę pierwszego odcinka, którego premierowa emisja odbędzie się 16/17 marca (taka informacja widnieje na oficjalnej stronie internetowej). Angry Birds Toons będzie można obejrzeć w wielu kanałach dystrybucji (m.in. na mobilnych urządzeniach i w stacjach telewizyjnych).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: