Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Dogs of War Online (PC)

Dogs of War Online PC

Dogs of War Online to opracowana przez zespół Cyanide turowa strategia fantasy wykorzystująca model darmowy z mikropłatnościami. Zabawa polega na toczeniu bitew z innymi graczami za pomocą oddziałów najemników.

Strategiczne | fantasy | turowe | zagraj za darmo | MMO

PC Windows
Okładka Dogs of War Online (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

4lutego2014

4lutego2014

Steam

Dogs of War Online to turowa strategia osadzona w realiach figurkowej gry bitewnej Confrontation. Produkcję opracowało francuskie studio Cyanide. Całość oparta jest na modelu darmowym z mikropłatnościami.

Akcja osadzona jest w krainie fantasy znanej jako Aarklash. Jest to ponury świat, w którym bezustannie trwają liczne wojny. Z każdym rokiem zbliża się apokalipsa znana jako Ragnarok i wizja tego kataklizmu powoduje, że wszystkie frakcje walczą ze sobą, będąc przekonane, iż tylko one mogą ocalić Aarklash od zagłady.

Dogs of War Online to turowa strategia, koncentrująca się na starciach niewielkich oddziałów. Całość przeznaczona jest wyłącznie do rozgrywek wieloosobowych. Zaczynając zabawę gracz tworzy własną grupę najemników, wybierając postacie z dostępnej puli, a następnie za ich pomocą rozpoczyna toczenie bitew z innymi użytkownikami. Do wyboru jest kilka różnych armii, wśród których znalazły się takie frakcje jak Ram (różnego rodzaju nieumarli), Lion (z pozoru szlachetni rycerze, którzy w rzeczywistości są pozbawionymi zasad draniami) i Wolfen (niebezpieczni drapieżcy, dla których każdy obcy jest jedynie zwierzyną łowną). Starcia rozgrywane są na trójwymiarowych mapach, na które nałożona została heksagonalna siatka.

Wraz z odnoszonymi zwycięstwami, drużyna rozrasta się o nowych wojowników. Gra oferuje rozbudowany system modyfikowania ekwipunku postaci i sporo czasu spędzamy na gromadzeniu coraz lepszych przedmiotów oraz uzbrojenia. Pomiędzy bitwami możemy wysyłać podwładnych na misje, których skuteczne ukończenie zapewnia cenne nagrody. Co ciekawe, podlegli naszym rozkazom najemnicy nie są aniołkami. Dlatego gracz musi radzić sobie z takimi problemami jak dezercje, kradzieże czy konflikty pomiędzy wojownikami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 7.5 / 10 na podstawie 23 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dogs of War Online

12+

Wymagania sprzętowe Dogs of War Online

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 1.8 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7(SP1)/8
Dogs of War Online - wystartowały otwarte beta testy na Steamie
Dogs of War Online - wystartowały otwarte beta testy na Steamie

wiadomość6 lutego 2014

Studio Cyanide rozpoczęło otwarte beta testy darmowej strategii turowej Dogs of War Online. Produkcja osadzona w realiach figurkowej gry bitewnej Confrontation jest dostępna w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam.

Dogs of War Online - pierwsze screeny i nowe informacje
Dogs of War Online - pierwsze screeny i nowe informacje

wiadomość8 marca 2013

Studio Cyanide wypuściło pierwsze screeny z gry Dogs of War Online i podzieliło się sporym zestawem nowych informacji. Produkcja okazała się być turową strategią opartą na modelu darmowym z mikropłatnościami.

Cyanide tworzy dwie nowe gry na podstawie Confrontation
Cyanide tworzy dwie nowe gry na podstawie Confrontation

wiadomość3 października 2012

Aarklash: Legacy i Dogs of War Online to dwie nowe gry na licencji Confrontation, jakie tworzy studio Cyanide. Deweloper zamierza wypuścić je w drugim kwartale 2013 roku.