Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2014, 11:50

autor: Sarge

Dogs of War Online - wystartowały otwarte beta testy na Steamie

Studio Cyanide rozpoczęło otwarte beta testy darmowej strategii turowej Dogs of War Online. Produkcja osadzona w realiach figurkowej gry bitewnej Confrontation jest dostępna w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam.

Dogs of War Online to darmowa, turowa gra strategiczna od studia Cyanide - Dogs of War Online - wystartowały otwarte beta testy na Steamie - wiadomość - 2014-02-06
Dogs of War Online to darmowa, turowa gra strategiczna od studia Cyanide

Wczoraj rozpoczęły się otwarte beta testy gry Dogs of War Online. Turową produkcję strategiczną studia Cyanide znajdziecie w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam. Dotychczas beta była dostępna dla ograniczonej liczby graczy, a 30 stycznia miała zostać otwarta dla wszystkich. Ze względu na pewne problemy twórcy zostali jednak zmuszeni do kilkudniowego opóźnienia startu testów. Warto dodać, że postępy uzyskane w zamkniętej becie zostały anulowane i całą zabawę trzeba zaczynać od nowa. Twórcy obiecują, że to ostatni tego typu reset, a więc od tej pory wszelkie osiągnięcia zostaną zapamiętane na zawsze. Gra korzysta z modelu biznesowego free to play – jest więc dostępna za darmo z opcjonalnymi mikropłatnościami. Pełna wersja zostanie wydana na tych samych zasadach, a w trakcie trwania beta testów twórcy skupią się po prostu na eliminowaniu wykrywanych błędów.

Dogs of War Online to turowa strategia osadzona w realiach figurkowej gry bitewnej Confrontation. Trafiamy do krainy Aarklash i bierzemy udział w starciach niewielkich oddziałów. Wybierając jedną z trzech dostępnych frakcji (Ram, Lion, Wolfen), toczymy walki z innymi graczami na trójwymiarowych mapach, na które nałożona została heksagonalna siatka. W miarę postępów nasza drużyna się rozrasta i zdobywa coraz lepsze przedmioty oraz uzbrojenie.

Ostatnia aktualizacja: 2014-02-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dogs of War Online

Dogs of War Online