Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Galaxy on Fire 2 Full HD (PC)
OkładkaGalaxy on Fire 2 Full HD (PC)

Galaxy on Fire 2 Full HD PC

Galaxy on Fire 2 Full HD to gra akcji z elementami kosmicznej strzelaniny TPP, stanowiąca konwersję przeboju znanego użytkownikom smartfonów. W odległej przyszłości ludzkość pogrążona jest w konfliktach.

Akcji | TPP | kosmiczne | indie

Galaxy on Fire 2 Full HD Premiera PC

21sierpnia2012

Gry podobne do Galaxy on Fire 2 Full HD

Freelancer

Everspace

Darkstar One

Galaxy on Fire 2 to smartfonowy przebój, który sprzedał się w nakładzie przekraczającym 20 milionów egzemplarzy. Na kanwie tego sukcesu ekipa deweloperska studia Fishlabs Entertainment we współpracy z firmą bitComposer Entertainment przygotowała konwersję na komputery PC.

Akcja Galaxy on Fire 2 Full HD osadzona została w odległej przyszłości. W galaktyce trwa konflikt pomiędzy Terran, Mido, Nivellian i Vossk. Główny bohater - Keith T. Maxwell to najemnik, który próbuje wykorzystać wojenną zawieruchę. Usterka hipernapędu statku kosmicznego sprawia jednak, że niespodziewanie przemieszcza się w czasie o 35 lat naprzód. Szybko okazuje się, że podczas jego nieobecności sporo się zmieniło. Kruchy pokój zawarty pomiędzy frakcjami wisi na włosku. Na domiar złego, agresywna rasa obcych, wykorzystując tunele czasoprzestrzenne, atakuje konwoje i jednostki transportowe.

Rozgrywka w Galaxy on Fire 2 Full HD łączy elementy gry akcji oraz kosmicznej strzelaniny. Przez większość czasu gracz steruje statkiem kosmicznym (do wyboru 30 zróżnicowanych modeli z opcją modyfikacji), a podstawą zabawy jest eksploracja rozległych lokacji (20 układów gwiezdnych i przeszło 100 stacji kosmicznych) i walka z przeciwnikami. Twórcy postawili jednak na sporą swobodę działań. Można więc skoncentrować się na wykonywaniu zadań z kampanii głównej, skupić się na misjach pobocznych, które ułatwiają odblokowanie 36 osiągnięć, albo zająć się handlem ponad 170 towarami.

Zgodnie z tytułem oprawa graficzna pecetowej wersji Galaxy on Fire 2 dostosowana została do standardu full HD (1080p). Grafika wyróżnia się dopracowanymi modelami jednostek i obiektów, a także efektownymi sceneriami przestrzeni kosmicznej. Na uwagę zasługuje również klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 104 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.7 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Galaxy on Fire 2 Full HD

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Galaxy on Fire 2 Full HD Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM (3 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP(SP2)/Vista/7