Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2016, 13:44

Wieści ze świata (Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, XCOM 2, Minecraft) 18/2/2016

Dziś piszemy o wersji trial gry Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 w usługach EA Access i Origin Access, pierwszym patchu do XCOM 2 oraz zapowiedzi aktualizacji 1.9 do Minecrafta. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

PvZ: Garden Warfare 2 – trial w EA Access i Origin Access

Firma Electronic Arts udostępniła wersję próbną strzelanki Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 subskrybentom usług Origin Access (PC) i EA Access (Xbox One). Trial pozwala cieszyć się pełną zawartością najnowszego dzieła PopCap Games przez 10 godzin, a postępy poczynione w tym czasie zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, jeśli ktoś zdecyduje się potem takową zakupić (abonenci mają 10% zniżki w sklepach Origin i Xbox Store). Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 zadebiutuje globalnie 23 lutego, a do Polski dotrze dwa dni później.

Wieści ze świata (Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, XCOM 2, Minecraft) 18/2/2016 - ilustracja #1

XCOM 2 – pierwszy patch poprawia wydajność i stabilność gry

Studio Firaxis Games przygotowało pierwszy patch (hotfix) do strategii XCOM 2. Łatka, choć ma raczej niewielkie rozmiary, eliminuje kilka najbardziej palących problemów gry. Koncentruje się więc na poprawieniu stabilności i wydajności programu (ma zapobiegać „crashom” i spadkom płynności), a także niesie pomoc osobom, które mają trudności z odczytywaniem plików zapisu. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Minecraft – nadchodzi aktualizacja 1.9

Po przeszło roku od udostępnienia wersji 1.8, studio Mojang szykuje się do wypuszczenia kolejnej dużej aktualizacji do Minecrafta, oznaczonej numerem 1.9. Nie znamy jeszcze pełnej listy planowanych zmian – pojawi się ona w przyszłym tygodniu, tymczasem deweloper zdradził tylko, że wyeliminuje szereg błędów, a także zwiększy trwałość tarcz i przywróci niektórym kryształom w wymiarze The End chroniące je klatki. Aktualizacja pojawi się 25 lutego, na początek tylko na komputerach z systemami OS X i Windows (wyłączając Windows 10).

Wieści ze świata (Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, XCOM 2, Minecraft) 18/2/2016 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: