Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Extraterrestrial (PC)

Extraterrestrial PC

E.T. Armies

Osadzona w realiach science fiction pierwszoosobowa strzelanina, będąca pierwszą produkcją w dorobku irańskiego studia Raspina Entertainment (funkcjonującego wcześniej pod nazwą Tigra).

Akcji | FPP | science fiction | FPS | strzelanki

PC Windows
Okładka Extraterrestrial (PC)

Polskie napisy

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

3marca2016

14kwietnia2016

pudełko PL

Extraterrestrial Armies jest pierwszą grą w dorobku teherańskiego studia Raspina Entertainment, które wcześniej funkcjonowało pod nazwą Tigra. Projekt w założeniach stanowić ma połączenie nowoczesnego, dynamicznego FPS-a z tłem fabularnym nawiązującym do historii i tradycji Iranu.

Akcja Extraterrestrial Armies ulokowana została w fikcyjnym świecie przyszłości, w którym ludzkość ogarnięta jest wojnami o dostęp do zasobów energetycznych. Gracz wciela się w rolę żołnierza jednej z uczestniczących w konflikcie frakcji i bierze udział w widowiskowych bitwach.

Rozgrywka oferuje standardowe elementy obecne w większości współczesnych pierwszoosobowych strzelanin. Gracze mają więc dostęp do szerokiego arsenału rozmaitych broni i wojskowego wyposażenia, z którego mogą korzystać w starciach z przeciwnikami. Wzorem takich serii jak Call of Duty fabuła kampanii głównej jest mocno oskryptowana, co pozwoliło twórcom na rozmach i widowiskowość scen.

Pod względem technicznym gra wykorzystuje potencjał darmowej wersji popularnego silnika Unreal Engine 3 (Ureal Development Kit). Pozwoliło to deweloperom z Raspina Studios m.in. na zastosowanie zaawansowanych efektów oświetlenia i dopracowanych animacji obiektów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena gry 5.3 / 10 na podstawie 35 ocen czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 9.2 / 10 na podstawie 10 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 24,90 PLN

Wymagania wiekowe Extraterrestrial

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Extraterrestrial

PC Windows

Rekomendowane: Dual Core 3.0 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 6850 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows XP/7/8/10
Minimalne: Dual Core 2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 9800/Radeon HD 5670 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows XP

Pierwszy trailer strzelanki science-fiction Extraterrestrial Armies
Pierwszy trailer strzelanki science-fiction Extraterrestrial Armies

wiadomość31 lipca 2012

Pojawił się pierwszy trailer gry Extraterrestrial Armies, tworzonej przez irańskie studio Raspina. Produkcja będzie strzelanką FPP w klimatach science-fiction, opowiadającą o toczącej się wojnie o zasoby energetyczne.