Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2012, 10:50

autor: Muninn

Pierwszy trailer strzelanki science-fiction Extraterrestrial Armies

Pojawił się pierwszy trailer gry Extraterrestrial Armies, tworzonej przez irańskie studio Raspina. Produkcja będzie strzelanką FPP w klimatach science-fiction, opowiadającą o toczącej się wojnie o zasoby energetyczne.

Irańskie studio Raspina wypuściło pierwszy oficjalny trailer produkcji FPS pod tytułem Extraterrestrial Armies. W Internecie znajdują się również obrazki pochodzące z gry, prezentujące otoczenie oraz poziom efektów wizualnych.

E.T. Armies będzie strzelanką FPP, której akcja zostanie umieszczona w unikatowej scenerii science-fiction, zawierającej wpływy kultury perskiej. Niestety, jeszcze nie podano bardziej szczegółowych informacji na temat tego tytułu. Wiadomo jedynie, że fabuła gry będzie związana z wojną, toczoną w celu zdobycia surowców energetycznych.

Studio Raspina planuje zakończyć produkcję w przyszłym roku. Tytuł zostanie wydany na PC. Poniżej prezentujemy kilka screenów pochodzących z gry Extraterrestrial Armies.

  1. Oficjalna strona studia Raspina

Extraterrestrial Armies to nie jedyna gra studia Raspina, znajdująca się w produkcji. Zespół pracuje również nad projektem The Dark Pledge – przygodową grą akcji, wykorzystującą motywy mitologiczne. Fabuła produkcji związana będzie z odwieczną walką dobra ze złem i trudnościami w ich rozróżnieniu. Twórcy wspominają, że podstawą rozrywki będą walki z wrogami przy użyciu żywiołów wody, ognia, błyskawicy i ziemi. Gra znajduje się w produkcji od 2010 roku.