Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2012, 09:25

autor: Muninn

DLC ArmA II: Army of the Czech Republic dostępny w cyfrowej dystrybucji

Dodatek do gry ArmA II został udostępniony w cyfrowej dystrybucji w sklepie internetowym studia Bohemia Interactive. ArmA II: Army of the Czech Republic wkrótce pojawi się także na serwisie Steam.

Czeski zespół Bohemia Interactive Studio oficjalnie zapowiedział termin wydania nowego dodatku do gry ArmA II, noszącego tytuł ArmA II: Army of the Czech Republic. DLC znajdzie się w ofercie serwisu dystrybucji cyfrowej Steam w połowie sierpnia. Tymczasem wielbiciele wojennych symulatorów FPP mogą zakupić dodatek już dzisiaj w sklepie studia Bohemia Interactive za cenę 9,99 euro (ok. 40 zł).

DLC ArmA II:  Army of the Czech Republic dostępny w cyfrowej dystrybucji - ilustracja #1

Nowa zawartość w ArmA 2: Army of the Czech Republic to m.in.:

  • autentyczne pojazdy armii czeskiej, takie jak L-159 Alca, Pandur II czy transporter piechoty Dingo;
  • nowe uzbrojenie, w tym również egzemplarze stworzone przez zakłady zbrojeniowe Ceská zbrojovka: CZ 805 BREN, CZ Scorpion EVO III czy CZ 75 PHANTOM;
  • 15 różnorodnych misji w kampanii dla jednego gracza;
  • dwa nowe obszary: Bystrica i Bukovina.

W trakcie rozgrywki gracz przenosi się do Bystricy, gdzie tocząca się wojna domowa zbliża się ku końcowi. Pomimo rychłego zakończenia konfliktu przestępcy wojenni w dalszym ciągu terroryzują ludność, plądrując i zabijając cywilów. Armia czeska, a gracz wraz z nią, zostaje wysłana w tamte rejony w celu przywrócenia porządku i ochrony ludności.

  1. Oficjalna strona gry ArmA II
  2. Oficjalna strona Bohemia Interactive Studio