Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2013, 12:10

autor: Sarge

Wieści ze świata (Neverwinter, Sniper Elite III, Drakensang Online) 22/11/13

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery rozszerzenia Shadowmantle do darmowej gry Neverwinter, popularności Drakensang Online, wsparciu dla technologii Mantle w Sniper Elite III: Afrika, a także o dużym popycie na PlayStation 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

ArmA II

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę ArmA II. Dzieło studia Bohemia Interactive możecie aktualnie nabyć 80% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 1,99 euro (ok. 8 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Neverwinter

Zespół Cryptic Studios ogłosił, że rozszerzenie Shadowmantle do darmowej gry Neverwinter zadebiutuje 5 grudnia bieżącego roku. Dodatek wprowadzi m.in. nową klasę (Łucznik), olbrzymią budowlę Dread Ring położoną w Lasach Neverwinter, a także nowe przedmioty do zebrania, artefakty i ścieżki mistrzowskie.

Rozszerzenie Shadowmantle przyniesie ze sobą m.in. klasę Łucznika - Wieści ze świata (Neverwinter, Sniper Elite III, Drakensang Online) 22/11/13 - wiadomość - 2013-11-22
Rozszerzenie Shadowmantle przyniesie ze sobą m.in. klasę Łucznika

Ruffian Games

Studio Ruffian Games (Crackdown 2) zatrudni pracowników do prac nad dwoma grami – jedna z nich to projekt na konsole nowej generacji, a druga to tytuł działający na silniku Unity. Większość graczy najbardziej zainteresuje zapewne pierwszy z nich, jednak nie znamy na jego temat żadnych szczegółów poza tym, że ma ukazać się w 2014 roku. Czyżby Crackdown 3?

PlayStation 4

Sieć sklepów GameStop poinformowała, że firma Sony planuje wprowadzić do sklepów dodatkowe dwa miliony konsol PlayStation 4 przed końcem bieżącego roku. Z danych zgromadzonych przez GameStop wynika, że w tej chwili na zakup nowej platformy sprzętowej czekają jeszcze co najmniej 2,3 miliony klientów. Nie uściślono, czy dotyczy to całego świata.

Drakensang Online

Firma Bigpoint poinformowała, że darmowa produkcja MMO Drakensang Online może pochwalić się ponad 20 milionami zarejestrowanych kont. Nie oznacza to oczywiście, że tyle osób gra regularnie. Według danych wydawcy, w ostatnim czasie codziennie odnotowuje się ponad 25 tysięcy rejestracji, a tytuł najbardziej przybiera na popularności w Azji. Warto dodać, że bariera pierwszych 10 milionów użytkowników została przekroczona pod koniec sierpnia bieżącego roku.

W grze Drakensang Online zarejestrowano już ponad 20 milionów kont - Wieści ze świata (Neverwinter, Sniper Elite III, Drakensang Online) 22/11/13 - wiadomość - 2013-11-22
W grze Drakensang Online zarejestrowano już ponad 20 milionów kont

Sniper Elite III: Afrika

Studio Rebellion ogłosiło, że Sniper Elite III: Afrika będzie pierwszą grą tego dewelopera wspierającą technologię Mantle ujawnioną ostatnio przez firmę AMD. Przypomnijmy, że Mantle ma być otwartym, niskopoziomowym środowiskiem zastępującym DirectX, pozwalającym na dziewięciokrotnie szybsze renderowanie w produkcjach komputerowych i konsolowych. Rozwiązanie to ma ułatwić tworzenie multiplatformowych tytułów.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Plants vs. Zombies: Garden Warfare
  2. Sherlock Holmes: Crimes and Punishments
  3. War Thunder
  4. Yaiba: Ninja Gaiden Z
  5. The Banner Saga
  6. Assetto Corsa

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Battlefield 4: Drugie uderzenie - trailer