Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2013, 11:17

autor: Góral

Call of Duty: Ghosts – wyciekła zawartość Season Pass. Gra otrzyma 4 zestawy dodatkowych map

W sieci opublikowano grafikę prezentującą zawartość przepustki sezonowej do gry Call of Duty: Ghosts. Informacje nie zostały jeszcze potwierdzone przez firmę Activision, ale wygląda na to, że w najbliższych miesiącach otrzymamy cztery zestawy map do multiplayera i nie tylko.

Firma Activision, wydawca gry Call of Duty: Ghosts, przypadek ujawniła skład przepustki sezonowej do najnowszej strzelanki studia Infinity Ward. Wiadomość szybko została usunięta z sieci, jednak zachował się zrzut ekranu, z którego możemy wyczytać, że tytuł otrzyma cztery zestawy map do multiplayera.

Call of Duty: Ghosts – zawartość Season Pass.
Call of Duty: Ghosts – zawartość Season Pass.

Poszczególne rozszerzenia mają się nazywać Onslaught, Devastation, Invasion i Nemesis. Wniosą do zabawy kolejne miejscówki, a także dodatkową, nieujawnioną zawartość. Oprócz tego, osoby, które skuszą się na przepustkę sezonową, otrzymają zestaw Team Leader, zawierający unikalną głowę dla swojej postaci w multiplayerze, malowanie dla broni i kilka innych cyfrowych bonusów. Kupując Season Pass, zapłacimy 10 dolarów mniej, niż gdbybśmy sprawili sobie każdy dodatek z osobna.

Dodatkowo warto zauważyć, że pierwsze litery zestawów map tworzą słowo ODIN. Tak samo nazywa się stacja kosmiczna w Call of Duty: Ghosts, więc być może mapy będą w jakiś sposób z nią powiązane.

Najnowsza odsłona serii Call of Duty ukazała się na konsolach Xbox 360, PlayStation 3, Wii U i komputerach PC 5 listopada. 29 listopada, wraz z europejską (w tym polską) premierą konsoli PlayStation 4, pojawi się także edycja dedykowana temu next-genowi. Od dziś mogą natomiast bawić się użytkownicy świeżo zakupionych Xboksów One, ale tylko w 13 wybranych krajach.

Call of Duty: Ghosts – wyciekła zawartość Season Pass. Gra otrzyma 4 zestawy dodatkowych map - ilustracja #3Call of Duty to obecnie jedna z najpopularniejszych marek w całej branży rozrywkowej. Seria towarzyszy graczom od 2003 roku, kiedy to ukazała się pierwsza odsłona na komputery PC. W późniejszych latach pojawiały się kolejne części główne i poboczne na konsole stacjonarne, przenośne oraz urządzenia mobilne. Call of Duty: Ghosts, w ciągu pierwszych 24 godzin obecności na rynku, przyniosło wydawcy ponad miliard dolarów przychodu.