Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 czerwca 2015, 12:29

autor: luckie

Wieści ze świata (MotoGP 15, Syberia III, Tony Hawk's Pro Skater 5) 25/6/2015

Dziś piszemy m.in. o premierze MotoGP 15, planowanej obecności gry Syberia III na Gamescom 2015 oraz trybie multiplayer w Tony Hawk's Pro Skater 5. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do godziny 19:00 w piątek, 26.6):

 1. Ticket to Ride – obniżka 80% – 1,99 euro (ok. 8 zł), WWW

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w piątek, 26.6):

 1. Mass Effect 2 Digital Deluxe Edition – obniżka 75% – 4,99 euro (ok. 21 zł), WWW
 2. Massive Chalice – obniżka 50% – 9,99 euro (ok. 42 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 29.6) – obniżka cen 67 tytułów, WWW

MotoGP 15

MotoGP 15 jest już dostępne na rynku. Razem z grą do sprzedaży trafiło DLC 4 Strokes Champions and Events, wcześniej dostępne jako bonus dołączany do zamówień przedpremierowych. Pakiet zawartości dodatkowej do tegorocznej edycji wyścigowej serii gier o motocyklach da się kupić na Steamie w cenie 12,99 euro (ok. 55 zł).

Syberia III

Podczas tegorocznych targów Gamescom w niemieckiej Kolonii (5-9 sierpnia) odbędzie się seria trzech koncertów Video Games Live, na których odwiedzający będą mogli usłyszeć orkiestrowe wykonania muzyki z najsłynniejszych gier wideo, w tym z serii Syberia. Przy tej okazji zaprezentowany zostanie fragment ścieżki dźwiękowej z Syberia III, której towarzyszyć ma pierwsza pokazywana publicznie animacja z nadchodzącej produkcji Benoita Sokala. W roli kompozytora muzyki do „trójki” powraca Inon Zur, twórca soundracka do poprzednich dwóch części kultowego cyklu przygodówek.

Tony Hawk's Pro Skater 5

Tony Hawk's Pro Skater 5 na PlayStation 4 i Xboksie One zaoferuje tryb multiplayer dla 20 osób. Do zabawy w wirtualnym skateparku będzie się dało dołączyć lub opuścić ją w dowolnej chwili. Gracze wspólnymi siłami wykonają misje, odblokują nową zawartość lub wezmą udział w rywalizacji. Niestety, wersje na starsze konsole – PlayStation 3 i Xbox 360 – będą pozbawione rozgrywek sieciowych, aczkolwiek też mają posiadać edytor poziomów. Więcej na temat gry twórcy ze studia Robomodo opowiadają w nowym filmie z cyklu z dziennika dewelopera.

The Elder Scrolls Online

Konsolowe wersje The Elder Scrolls Online otrzymały sporą aktualizację, poprawiającą ogólną wydajność produkcji, ekran kolejki oraz garść innych błędów. Osoby grające na PlayStation 4 i Xboksie One powinny zauważyć, że gra nie traci już drastycznie płynności, gdy wielu graczy przenosi się do jednego regionu, a po załadowaniu umiejętności jeździeckiej program nie wyłącza się. Ponadto podczas czekania na swoją kolej można teraz obserwować pasek postępu. Zmiany w patchu 1.04 opisano dokładnie w tym miejscu.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Scourge of War: Waterloo
 2. Wimp: Who Stole My Pants?
 3. Where's My Water? 2
 4. Tiny Troopers
 5. Tajemnice Czasu 3: Ostatnia Zagadka
 6. Tajemnice Czasu 2
 7. Tajemnice Czasu: Dziedzictwo
 8. The Other Brothers
 9. Terminal Velocity
 10. Miś Uszatek: Przygoda w Górach
 11. Miś Uszatek Płynie Kajakiem
 12. Superłosiu
 13. Sleepwalker's Journey

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Star Wars: Battlefront gameplay z wersji PC
 2. Tales from the Borderlands epizod #3 - Catch a Ride
 3. Recore dziennik dewelopera
 4. Wasteland 2 E3 2015 - trailer
 5. Spacecom zwiastun na premierę wersji iOS
 6. Fearless Fantasy trailer