Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweANDPCiOSWP
Okładka Teddy Floppy Ear: Mountain Adventure (AND)

Miś Uszatek: Przygoda w Górach

Teddy Floppy Ear: Mountain Adventure

Kolejna gra z najpopularniejszym polskim misiem w roli głównej. Tym razem nasz bohater pomaga swojemu wujkowi, malarzowi Ignacemu, ukończyć obraz.

Przygodowe | seriale animowane | edukacyjne | bajki | polskie

Okładka Teddy Floppy Ear: Mountain Adventure (AND)

data premiery gry:

27sty2013

iOS

28sty2013

PC

14lut2013

AND

19mar2014

WP

Miś Uszatek: Przygoda w Górach to kolejna gra z najpopularniejszym polskim misiem w roli głównej, wyprodukowana przez rodzime studio Forever Entertainment. Tym razem autorzy serwują dzieciakom klasyczną grę przygodową z elementami edukacyjnymi, dostępną dla użytkowników pecetów oraz popularnych platform mobilnych.

W tej części serii Miś Uszatek odwiedza swojego wujka, mieszkającego w górach malarza Ignacego. Chcąc mu pomóc w ukończeniu obrazu, nasz bohater wyrusza na fascynującą podróż po górzystych terenach, gdzie fotografuje przyrodę i zmaga się z przygotowanymi przez autorów prostymi minigierkami.

Jak każda gra z cyklu o sympatycznym misiu, także i Przygoda w górach zawiera liczne elementy edukacyjne. Prócz przeżycia wspaniałej przygody, dzieciaki podczas zabawy uczą się podstaw sztuki, mieszania kolorów i odcieni, rozpoznawania kształtów itp.

Cechą charakterystyczną gry jest ręcznie malowana grafika, przypominająca kultowy niegdyś serial animowany. Miś Uszatek został przygotowany w pełnej polskiej wersji językowej, choć autorzy dają możliwość wyświetlania napisów w języku polskim lub angielskim. Gra jest całkowicie pozbawiona przemocy, a jej stopień trudności i walory edukacyjne czynią z niej doskonałą propozycję dla wszystkich dzieciaków w wieku 5-8 lat.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Teddy Floppy Ear: Mountain Adventure

odpowiednia dla każdego wieku

PC
iOS
AND
WP