Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweANDiOSPCWP
Okładka Teddy Floppy Ear: Kayaking (AND)

Teddy Floppy Ear: Kayaking

Miś Uszatek Płynie Kajakiem | Floppy Ear: Kayaking

Kontynuacja cyklu gier z sympatycznym misiem – bohaterem kultowego serialu animowanego. Uczestnicząc w spływie kajakowym, Miś Uszatek postanawia dać nauczkę apodyktycznemu Panu Sumowi.

Przygodowe | seriale animowane | edukacyjne | bajki | elementy zręcznościowe | polskie

Okładka Teddy Floppy Ear: Kayaking (AND)

data premiery gry:

27mar2013

PC AND

28mar2013

iOS

25mar2014

WP

Miś Uszatek Płynie Kajakiem to kontynuacja cyklu gier z sympatycznym misiem – bohaterem kultowego serialu animowanego. Podobnie jak w przypadku poprzednich części serii, za produkcję tego tytułu odpowiada rodzime studio Forever Entertainment z Gdyni.

W kolejnej odsłonie serii Miś Uszatek, korzystając z pięknej wiosennej pogody, wyrusza na spływ kajakowy w towarzystwie swojego przyjaciela, Prosiaczka. Od napotykanych postaci dowiaduje się o apodyktycznym Panu Sumie, który prześladuje mieszkańców. Nie namyślając się długo, nasz bohater postanawia dać nauczkę dziarskiemu tyranowi.

Podobnie jak w poprzednich grach z udziałem Misia Uszatka, oprócz klasycznej przygody napotykamy elementy zręcznościowe i edukacyjne. Podczas podróży nasz protoplasta musi rozwiązać szereg zagadek logicznych i minigierek, które sprawdzają zdolności matematyczne dziecka, koordynację wzrokowo-słuchową, logiczne myślenie i spostrzegawczość.

Kolejna odsłona Misia Uszatka została przygotowana ponownie w pełnej polskiej wersji językowej, choć istnieje też opcja wyświetlania napisów w języku polskim lub angielskim. Tradycyjnie już, gra jest całkowicie pozbawiona przemocy, a kolorowa, ręcznie malowana oprawa graficzna, przypominająca kultowy niegdyś serial animowany, oraz kojąca muzyka czynią z niej doskonałą rozgrywkę dla dzieciaków w wieku 5-8 lat.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Teddy Floppy Ear: Kayaking

odpowiednia dla każdego wieku

PC
iOS
AND
WP