Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneANDPCiOS
Okładka Sleepwalker's Journey (AND)

Sleepwalker's Journey

Gra logiczna z elementami platformówki rozgrywająca się w świecie snu. Główny bohater - Moonboy, ma problem z lunatykowaniem. Pomagamy mu wrócić do łóżka poruszając platformami i innymi elementami otoczenia w taki sposób, aby nie spadł w przepaść.

Logiczne | casual | 2D | elementy zręcznościowe | polskie

Okładka Sleepwalker's Journey (AND)

data premiery gry:

14lis2012

iOS AND

11cze2013

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sleepwalker’s Journey to niewielka produkcja logiczna rodzimego 11 bit Studios, stworzona głównie z myślą o popularnych platformach mobilnych. Głównym bohaterem tego tytułu jest Moonboy – chłopiec, który lunatykuje we własnych snach, przemierzając surrealistyczne poziomy pełne niebezpieczeństw. Tytuł zrealizowano w grafice 2D, a rozgrywkę obserwujemy z boku, analogicznie jak w słynnych platformówkach z cyklu Super Mario Bros.

Zadaniem gracza jest takie operowanie elementami otoczenia, aby postać bezpiecznie dotarła do znajdującego się na końcu każdego etapu łóżka. W tym celu poruszamy platformami oraz innymi elementami w górę i w dół w taki sposób, żeby Moonboy nie spadł w przepaść, a także prowadzimy go do cyrkowych armat, pozwalających na przestrzelenie bohatera nad przeszkodą. Świat gry jest pełen zaskakujących elementów otoczenia, takich jak np. monocykl, które mogą znacząco utrudnić pokonanie lokacji. Na planszy porozrzucane są również złote gwiazdki. Im więcej ich zbierzemy, tym lepszą ocenę uzyskamy na koniec etapu.

Gra Sleepwalker’s Journey posiada rysunkową oprawę graficzną 2D, oddającą atmosferę snu. W związku z tym mamy do czynienia z niestandardową, baśniową kolorystyką. W tle obserwujemy zaś motywy rodem z Alicji w Krainie Czarów oraz cyrku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Sleepwalker's Journey

Wymagania wiekowe Sleepwalker's Journey

12+

Polskie 11 bit studios rozdaje soundtracki ze swoich gier
Polskie 11 bit studios rozdaje soundtracki ze swoich gier

wiadomość3 lutego 2014

Polski zespół deweloperski 11 bit udostępnił bezpłatnie soundtracki ze wszystkich swoich gier: serii Anomaly, Sleepwalker’s Journey oraz Funky Smugglers. Muzykę skomponowaną przez Piotra Musiała da się pobrać z oficjalnej strony producenta.

PC
iOS
AND