Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2010, 13:55

autor: Piotr Doroń

Wieści ze świata (Killzone 3, Call of Duty: Black Ops, Red Dead Redemption) 15/12/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowych dodatkach do gier pod Kinecta, świątecznym evencie w Killing Floor, kolekcji najlepszych gier z Dreamcasta, trybie kooperacji w Killzone 3, a także nowej łatce dla konsolowych wersji Call of Duty: Black Ops. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowych dodatkach do gier pod Kinecta, świątecznym evencie w Killing Floor, kolekcji najlepszych gier z Dreamcasta, trybie kooperacji w Killzone 3, a także nowej łatce dla konsolowych wersji Call of Duty: Black Ops. Zapraszamy do lektury.

Kinect Sports/ Joy Ride

Firma Microsoft opublikowała darmową aktualizację Party Pack do gry Kinect Sports, robiącej użytek z kontrolera Kinect. Tworzy ją sześć nowych mini-gier, a także tryb Challenge, pozwalający śledzić wyniki przyjaciół i rywalizować z nimi. Dodatkowo w styczniu opublikowany zostanie bezpłatny dodatek Chevrolet Car Pack do gry wyścigowej Kinect Joy Ride. W jego skład wejdą nowe samochody – Camaro, Corvette oraz Cruze.

Red Dead Redemption

Przygodowa gra akcji Red Dead Redemption (X360, PS3) nie stanie w szranki o nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA). Taką, zaskakującą decyzję zdecydowała się podjąć firma Rockstar Games, nie podając przy tym żadnej przyczyny takiego stanu rzeczy.

Killing Floor

Wystartował zapowiadany od kilku dni specjalny event „Twisted Christmas”, przeznaczony dla posiadaczy strzelaniny Killing Floor. Za jego sprawą wszyscy posiadacze gry studia Tripwire Interactive otrzymali możliwość wzięcia udziału w „świątecznej” kampanii. Na jej potrzeby producenci opracowali m.in. nową mapę (Santa’s Evil Lair), a także szereg osiągnięć do zdobycia. W nagrodę za ukończenie misji, gracze otrzymywać będą dostęp do nowej grywalnej postaci – Baddest Santa. Dodatkowo twórcy udostępnili dodatek DLC o tytule London’s Finest, wzbogacający grę o kolejnych czterech bohaterów.

Wieści ze świata (Killzone 3, Call of Duty: Black Ops, Red Dead Redemption) 15/12/10 - ilustracja #1

Dead Space Aftermath

Dead Space Aftermath – opowieść o zespole badawczym wysłanym na powierzchnię planety Aegis VII, którego członkowie nie wiedzą, że prawdziwym celem misji jest wystawienie ich na działanie Czerwonego Znaku (ang. Red Marker) i dzięki temu odkrycie sekretów tego artefaktu – trafi do sprzedaży 15 stycznia 2011 roku w wersji Blu-ray (20 funtów) i DVD (15 funtów). Film dedykowany jest wszystkim fanom przygód Isaaca Clarke’a, czekającym na premierę Dead Space 2 (PC, X360, PS3), mającą odbyć się 28 stycznia.

SEGA

Alan Pritchard, wiceprezes amerykańskiego oddziału firmy SEGA, potwierdził w rozmowie z redakcją magazynu Game Informer, że w przyszłości na sklepowych półkach zagości specjalna, pudełkowa kolekcja najlepszych gier z konsoli Dreamcast, przeznaczona na Xboksa 360 i PlayStation 3 (wzorowana choćby na bardzo popularnym zestawie Ultimate Genesis Collection). Według amerykańskich sprzedawców, kompilacja zostanie wydana na początku przyszłego roku (w połowie lutego).

Killzone 3

Gra akcji FPP Killzone 3 na PlayStation 3 będzie oferować możliwość ukończenia głównej kampanii w trybie kooperacji na podzielonym ekranie. Informacja ta ucieszy zapewne wszystkich graczy, pragnących ukończyć trzecią odsłonę bestsellerowej serii Guerrilla Games np. z bratem przy jednej konsoli. Chętni będą mogli tego dokonać lutym przyszłego roku.

Wieści ze świata (Killzone 3, Call of Duty: Black Ops, Red Dead Redemption) 15/12/10 - ilustracja #2

MLB Manager Online

W marcu 2011 roku wystartuje darmowy menedżer baseballu MLB Manager Online. Gracz znajdzie w nim bazę 900 zawodników, 30 klubów, szereg statystyk i informacji historycznych. Produkcja, powstająca z wykorzystaniem licencji MLB Players Association oraz MLB Advanced Media, wystartuje początkowo w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii oraz Korei Południowej, czyli w krajach, w których baseball cieszy się wielką popularnością.

Call of Duty: Black Ops

Posiadacze Xboksa 360 i PlayStation 3 mogą już załatać swoje egzemplarze strzelaniny Call of Duty: Black Ops najnowszym patchem (Title Update 4). Wiadomość nie dotyczy edycji PC, gdyż jest ona aktualizowana niezależnie w stosunku do odsłon konsolowych najnowszego dzieła studia Treyarch.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Motorstorm Apokalipsa

Marvel Pinball

Assassin's Creed: Brotherhood

Monday Night Combat

Europa Universalis III: The Divine Wind

ArmA II: Private Military Company

Battlefield Play4Free

Jet Thunder

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Dragon Age II - Z dziennika dewelopera #2 – wersja PL

Warface - gameplay

Marvel Pinball - Spider-Man Table

Homefront - fabuła

Gramy w Rajd Polski Gramy!

Przed seansem #7 - Top 6 VGA video magazyn

Uncharted 3: Drake's Deception - Za kulisami #1 – wersja PL

Europa Universalis III: The Divine Wind

Music Master: Chopin - Classic

Monday Night Combat

Assassin's Creed: Brotherhood - DLC #2

CrimeCraft - Bleedout Trailer #3

Rock of Ages - Power-upy

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W GRYOnline.pl od 2004 roku. Zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do Newsroomu i już tam pozostać. Obecnie szef tego działu, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak i ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki oraz pracy na najwyższych obrotach. Były redaktor niezapomnianego emu@dreams, gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, a także recenzent magazynu GB More. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej

gry