Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2017, 13:02

autor: Movis

Wieści ze świata (Hitman, Nintendo, Destiny 2) 14/7/2017

Dziś piszemy o 26. i ostatnim nieuchwytnym celu w grze Hitman, końcu produkcji New 3DS-a i możliwości wcześniejszego ściągnięcia plików bety Destiny 2. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Ostatni nieuchwytny cel w pierwszym sezonie Hitmana

Niestety, nic nie trwa wiecznie. I tak jak skończył się pierwszy sezon wybitnej skradanki Hitman, także i cykliczne misje w postaci nieuchwytnych celów machają graczom na pożegnanie. W ramach ostatniego „au revoir” sezonu pierwszego twórcy przygotowali dla fanów zlecenie w Marrakeszu. Zadanie ma pojawić się dzisiaj ok. 14:00, a na wykonanie brudnej roboty będziemy mieli 10 dni. Celem jest chyba najbardziej podły złoczyńca ze wszystkich… Pan Śmieszek... Wedle podanych informacji trzeba się będzie z nim rozprawić w sposób ostateczny, a przy okazji podwędzić też jego listę klientów. Tak jak wcześniej, sumienni fani będą mogli dodać do swojego konta kolejne punkty na rzecz odblokowania szykownych garniturów dla Agenta 47. Jeśli to wasze pierwsze zabójstwo nieuchwytnego celu na tej planszy, to zwycięstwo zapewni Wam nagrodę w postaci letniego garnituru z eleganckimi rękawiczkami.

Łysy zabójca po wykonaniu tej misji wybiera się na zasłużone wakacje. No cóż, pozostaje jedynie czekać na kolejny sezon od „wyzwolonego” od jakiegoś czasu Io-Interactive. Coś się kończy, coś się zaczyna.

Ściągawka szczegółów, jak miło. - Wieści ze świata (Hitman, Nintendo, Destiny 2) 14/7/2017 - wiadomość - 2017-07-16
Ściągawka szczegółów, jak miło.

Nintendo kończy produkcję konsoli New 3DS

Coś sporo mamy zakończeń na początku tych Wieści. Tym razem japoński gigant elektronicznej rozrywki mówi „dość” rodzimym fabrykom trudniącym się dostarczaniem na rynek podstawowej wersji konsoli New Nintendo 3DS. Ogłoszenie pojawiło się bez fanfar na japońskiej stronie produktu. Ten ruch nie powinien nikogo dziwić, wszak Ninny zbliża się do wydania New 2DS XL (co pewnie było głównym motorem powyższej decyzji) i cały czas sprzedaje New 3DS XL, który swoją drogą osiąga znacznie lepsze wyniki od „podstawki”. Na rynku pozostaną więc jedynie najlepsze propozycje sprzętowe w wersji trój- i dwuwymiarowej.

New Nintendo 3DS pojawił się na światowych rynkach na początku 2015 roku, jako czwarta rewizja konsoli debiutującej w 2011 roku. Pod koniec zeszłego roku New 3DS sprzedał się łącznie w ok. 2,5 mln jednostek, a jego większy brat New 3DS XL aż w 9,8 mln. Decyzja wydaje się więc oczywista.

Żegnaj, efekcie 3D wdziany jedynie z pewnego (koszmarnie niewygodnego) kąta. - Wieści ze świata (Hitman, Nintendo, Destiny 2) 14/7/2017 - wiadomość - 2017-07-16
Żegnaj, efekcie 3D wdziany jedynie z pewnego (koszmarnie niewygodnego) kąta.

Można już ściągać betę Destiny 2

Choć do startu przedpremierowych testów gry Destiny 2 pozostał jeszcze tydzień, producenci konsol już przygotowują się na tę okoliczność. Z oficjalnych sklepów na platformach PlayStation 4 i Xbox One ściągać już bowiem można pliki gry, co stanowi duże ułatwienie dla tych z nieco wolniejszym łączem i graczy, którzy lubią być gotowi w stu procentach. Danych nie jest mało – przed pobraniem należy przygotować ok. 15 GB wolnego miejsca na dysku.

O uruchomieniu ściągniętych plików można na razie zapomnieć, ale fani, który zamówili tytuł przedpremierowo, powoli odliczają już dni do startu testów. Zwolennicy PS4 będą bawić się od 18 lipca, a „xboksowcy” od 19 lipca. Następnie od 21 do 23 dnia obecnego miesiąca bramy bety otworzą się dla wszystkich użytkowników sprzętów Sony i Microsoftu. Podobny test ma także objawić się na PC, ale dopiero pod koniec sierpnia. Więcej informacji uzyskać można pod tym adresem.

Tak właściwie to po co robotowi tasak? Przecież nie kroi mięs… ooooo… - Wieści ze świata (Hitman, Nintendo, Destiny 2) 14/7/2017 - wiadomość - 2017-07-16
Tak właściwie to po co robotowi tasak? Przecież nie kroi mięs… ooooo…

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Gravel
 2. Gold Rush: The Game
 3. Stellar: Galaxy Commander
 4. Crazy Taxi Gazillionaire
 5. VTOL VR
 6. The Sun
 7. Hidden Dragon: Legend
 8. The Eldritch Zookeeper
 9. Party Hard 2
 10. Tower of Time
 11. Masquerada: Songs and Shadows
 12. Total War: Warhammer II

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Wolfenstein II: The New Colossus Po niemiecku albo... (PL)
 2. Two Worlds II: Call of the Tenebrae zwiastun na premierę
 3. TransRoad: USA zwiastun rozgrywki #1
 4. The Trail: Frontier Challenge zwiastun #1
 5. NHL 18 Nowości w ataku i obronie
 6. Naruto to Boruto: Shinobi Striker zwiastun rozgrywki #1
 7. Mass Effect: Andromeda wersja demo już dostępna (PL)
 8. Masquerada: Songs and Shadows zwiastun wersji konsolowej
 9. Gran Turismo Sport zwiastun z datą premiery
 10. Days Gone E3 2017 alternate gameplay
 11. Total War: Warhammer II Mroczne Elfy
 12. The Eldritch Zookeeper zwiastun #1
 13. F1 2017 Max Verstappen i RB13 w grze na Silverstone (PL)
 14. Thief of Thieves zwiastun #1
 15. NASCAR Heat 2 zwiastun #1