Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2012, 12:55

autor: Sarge

Wieści ze świata (Hidden Runaway, Sleeping Dogs, Borderlands 2) 19/10/12

Dziś piszemy m.in. o głosowaniu na dodatek DLC do Sleeping Dogs, nawiązaniu do serii BioShock w grze Borderlands 2, premierze Hidden Runaway na iTunes, a także tajemniczym filmie Reload. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

3SwitcheD

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę 3SwitcheD. Dzieło studia Reality Pump możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 2,49 euro (ok. 10 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Reload

Firma Sony udostępniła tajemniczy, kilkunastosekundowy film o nazwie Reload. Przedstawia on kobietę przeładowującą broń. Po chwili budynek, w którym znajduje się bohaterka nagrania traci zasilanie, a materiał kończy się. Część graczy spekuluje, że to początek kampanii marketingowej dotyczącej niezapowiedzianej jeszcze gry. Równie dobrze cel filmu może być jednak zupełnie inny, a nam pozostaje tylko domyślać się prawdziwego przeznaczenia.

Sleeping Dogs

Firma Square Enix rozpoczęła głosowanie na Facebooku, w którym gracze mogą wybrać najbliższy dodatek DLC do gry Sleeping Dogs. Do wyboru są dwa rozszerzenia: Sun Wukong (Monkey King) Pack oraz Hong Kong Fire Fighter Pack. Każdy z nich oferuje bonusowy strój, uzbrojenie, ulepszenie oraz samochód, ale studio United Front Games przygotuje tylko to DLC, które wygra w głosowaniu. Wszelkie szczegóły na temat rozszerzeń znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.

Hidden Runaway

W usłudze App Store zadebiutowała wczoraj gra Hidden Runaway. Jest to swego rodzaju spin off przygodówki Runaway: A Road Adventure, w którym poznajemy historię Briana Basco oraz Giny Timmins – bohaterów znanych z oryginału. W Hidden Runaway relacje między nimi znacznie się pogorszyły, a akcja najnowszej produkcji rozgrywa się w ich wspomnieniach ukazujących m.in. pierwsze spotkanie dwójki postaci. Rozgrywka opiera się na rozwiązywaniu prostych minigier oraz odnajdywaniu ukrytych obiektów i z pewnością będzie sporą gratką dla fanów serii Runaway. Hidden Runaway kosztuje w App Store 2,99 dolary (ok. 9 złotych).

Borderlands 2

W sieci pojawił się film udowadniający, że w najnowszym dodatku DLC Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty do gry Borderlands 2 wśród nowych przeciwników pojawili się wrogowie nawiązujący do serii BioShock. Jednym z nich jest Mr. Bubbles, łudząco podobny do Big Daddy’ego i nazywający się tak, jak zwykła do niego mówić Little Sister, która również pojawiła się w Borderlands 2, tyle że w nieco odmienionej formie i pod nazwą Lil Sis.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: