Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCANDiOS
Okładka 3SwitcheD (PC)
Okładka3SwitcheD (PC)

3SwitcheD

Prosta gra logiczno-zręcznościowa autorstwa polskiego studia Reality Pump. W przypadku tego tytułu autorzy serii Two Worlds oparli rozgrywkę na zasadach klasycznej gry w kulki. Rywalizację między graczami podsycają rankingi wyników prowadzone na oficjalnej stronie 3SwitcheD.

Logiczne | polskie

3SwitcheD Premiera

26sty2012

PC

6lut2012

iOS

11cze2012

AND

Gry podobne do 3SwitcheD

Bejeweled 3

Puzzle Quest 2

Bejeweled Twist

3SwitcheD to prosta gra zręcznościowo-logiczna autorstwa deweloperów ze studia Reality Pump, znanych m.in. z takich produkcji, jak Two Worlds II czy Earth 2160. Tytuł stworzony został z myślą o użytkownikach komputerów PC oraz popularnych systemów mobilnych.

Rozgrywka opiera się na zasadach zbliżonych do klasycznej gry w kulki i polega na usuwaniu z planszy kolorowych diamentów. Odbywa się to poprzez układanie ich w rzędy tego samego koloru. Podobnie jak pierwowzór, gra kończy się w momencie gdy cała plansza jest zapełniona i nie da się już wykonać żadnego ruchu. Jedynym celem jest uzbieranie jak najwyższego wyniku, którym można podzielić się ze znajomymi lub przesłać do rankingu na oficjalnej stronie gry.

Akcja gry rozgrywa się w stolicy systemu gwiezdnego Zeta Reticuli, gdzie międzygwiezdna korporacja TopWare Entertainment otwiera kasyno, wykorzystujące dobrodziejstwa najnowszych osiągnięć ludzkości. Jednym z takich rozwiązań jest m.in. zastosowana w 3SwitcheD technologia śledzenia twarzy 3D-ET. Gra wykorzystuje podłączoną do komputera kamerę, która na bieżąco analizuje pozycję twarzy gracza względem ekranu, dzięki czemu możliwa jest zmiana kąta widzenia samym ruchem głowy.

3SwitcheD oferuje rozgrywkę opartą na prostych zasadach. Gra zawiera 6 odmiennych trybów, które różnią się nie tylko oprawą audiowizualną, ale także zasadami wymagającymi różnego podejścia do działania i logicznego myślenia.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI 3SwitcheD

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

3SwitcheD Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 512 GB RAM (1 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 GT lub lepsza)
  • 400 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7
PC
iOS
AND