Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2014, 13:55

autor: luckie

Wieści ze świata (GRID: Autosport, Bloodborne, Borderlands) 17/9/14

Dziś piszemy m.in. o nowym DLC do GRID: Autosport, alfa-testach gry Bloodborne oraz integracji trybu multiplayer w Borderlands ze Steamworks. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w piątek, 19.09):

 1. RPG Maker VX Ace (oraz gry stworzone z użyciem programu) – obniżka 75% – 14,99 euro (ok. 63 zł), WWW
 2. Shadowrun Returns – obniżka 75% – 3,49 euro (ok. 15 zł), WWW

Oferta dnia (do godziny 19:00 w czwartek, 18.09):

 1. DCS World – obniżka do 70% na wszystkie gry z serii Digital Combat Simulator, WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 22.09) – obniżka cen 91 tytułów, WWW

GRID: Autosport

W dystrybucji cyfrowej pojawiła się paczka zawartości Touring Car Legends do gry wyścigowej GRID: Autosport. Dodatek da się kupić na Steamie lub w innych sklepach internetowych (PC) oraz w serwisach Xbox Live (X360) i PlayStation Network (PS3). Na wszystkich platformach sprzętowych Touring Car Legends wyceniono na 12,99 euro (ok. 55 zł). Szczegóły na temat nowych aut, torów, mistrzostw i osiągnięć znajdziecie na oficjalnej stronie tegorocznej produkcji studia Codemasters. Fanom wirtualnych wyścigów polecamy również poniższy zwiastun:

Super Smash Bros.

Nintendo pochwaliło się sporym sukcesem Super Smash Bros. – gry, która zdążyła już zadebiutować w rodzimym kraju wydawcy w wersji na konsolę 3DS. Podczas premierowego weekendu tytuł znalazł 1 milion nabywców w samej Japonii. W skład tej liczby wchodzą zarówno pudełka z grą, jak i jej kopie cyfrowe. Do tej pory na półki sklepowe trafiło ponad milion egzemplarzy produkcji. Ogólnodostępne demo Super Smash Bros. pojawi się 19 września. Pełna wersja tytułu trafi do Europy 3 października.

Bloodborne

Jeśli w swojej skrzynce mailowej znalazłeś taką wiadomość, masz szansę wziąć udział w alfa-testach Bloodborne - Wieści ze świata (GRID: Autosport, Bloodborne, Borderlands) 17/9/14 - wiadomość - 2014-09-17
Jeśli w swojej skrzynce mailowej znalazłeś taką wiadomość, masz szansę wziąć udział w alfa-testach Bloodborne

Rozpoczęto rozsyłanie mailowych zaproszeń do alfa-testów gry Bloodborne do graczy w Europie. Zapisy zakończą się we wtorek 23 września o 12:59. Otrzymanie wiadomości od Sony Computer Entertainment Europe nie gwarantuje jednak udziału w testach – uczestnicy zostaną wybrani z puli wszystkich chętnych. Jeśli nie otrzymałeś stosownego maila, a mimo to chciałbyś załapać się do alfy, udaj się pod ten adres.

Borderlands

Tak jak zapowiadano, pecetowa wersja Borderlands zaczęła korzystać już z platformy Steamworks, która od tej pory będzie obsługiwała sieciowe aspekty gry, zastępując niedziałające od czerwca GameSpy. Studio Gearbox Software przypomniało przy tej okazji o możliwości wygenerowania klucza Steam w przypadku posiadania pudełkowej wersji produkcji – szczegóły na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

WWE 2K15

Firma 2K Sports poinformowała o opóźnieniu premiery WWE 2K15 w wersji na konsole nowej generacji. Tegoroczna edycja serii gier sportowych o wrestlingu trafi na PlayStation 4 i Xboksie One 21 listopada 2014. Pozostałe wydania (PS3 i X360) ukażą się zgodnie z planem, 31 października.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Randal's Monday
 2. Watch_Dogs: Bad Blood

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Assassin's Creed: Unity zwiastun rozgrywki w trybie kooperacji (PL)
 2. Endless Legend Ludy Aurigi (PL)
 3. The Evil Within TGS 2014 - trailer
 4. ArcheAge zwiastun na premierę
 5. FIFA 15 Ultimate Team - nowe elementy
 6. Reprisal Universe trailer
 7. Mountain trailer