Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 stycznia 2013, 12:00

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (FIFA, Electronic Arts, Alan Wake 2) 2/1/13

Dziś piszemy m.in. o dezaktywacji trybu online w produkcjach wydawanych przez firmę Electronic Arts, a także możliwej zapowiedzi gry Alan Wake 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Electronic Arts

Firma Electronic Arts zaktualizowała listę gier, które w nadchodzących dniach przestaną oferować funkcję online, a więc przede wszystkim zabraknie w nich sprawnego trybu multiplayer. Od jutra stanie się tak w przypadku FIFA Manager 11, a 11 stycznia do tej produkcji dołączy kilka innych tytułów: FIFA 11, FIFA 11 Ultimate Team, Madden NFL 11, Madden NFL 11 Ultimate Team, NBA Jam, NBA Live 10, NCAA Football 11, NHL 11 oraz NHL 11 Ultimate Team. 14 stycznia ten sam los spotka The Sims 2, a 19 stycznia Trenches II.

Alan Wake 2

Na facebookowej stronie serii Alan Wake pojawiła się informacja o trwającej od kilkudziesięciu godzin promocji na dwie odsłony tego cyklu. Bardziej interesujące jest jednak zdanie mówiące o tym, że „jeszcze więcej wiadomości od studia Remedy Entertainment nadejdzie w 2013 roku”. Jeśli dodamy do tego fakt, że Sam Lake (scenarzysta serii Alan Wake) napisał na Twitterze, że w 2013 roku deweloper w końcu będzie mógł zacząć ujawniać nad czym pracuje, to jest spora szansa, że chodzi o zapowiedź gry Alan Wake 2.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: