Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2014, 13:22

autor: luckie

Wieści ze świata (Diablo III, F1 2014, Lionhead Studios) 23/6/14

Dziś piszemy m.in. o ostatecznym zamknięciu domu aukcyjnego w Diablo III, rychłym pojawieniu się świeżych informacji na temat F1 2014 oraz nowej marce gier studia Lionhead. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Wyprzedaż wakacyjna (19-30 czerwca) – codziennie nowe oferty, WWW

Diablo III

W Battlenecie pojawiło się ważne przypomnienie - Wieści ze świata (Diablo III) 20/6/14 - wiadomość - 2014-06-23
W Battlenecie pojawiło się ważne przypomnienie

Ostateczne zamknięcie domu aukcyjnego w Diablo III nastąpi 24 czerwca, czyli jutro. Studio Blizzard Entertainment przypomina, że do tego czasu osoby, które jeszcze tego nie uczyniły, mogą odebrać kupione wcześniej przedmioty lub pieniądze uzyskane ze sprzedaży, znajdujące się w zakładce „Zakończone”. W przeciwnym wypadku przepadną one bezpowrotnie. Możliwość udziału w aukcjach została zablokowana 18 marca 2014 roku.

F1 2014

Do tej pory informacje na temat F1 2014 były bardzo skromne, ale niebawem może się to zmienić. Dyrektor kreatywny serii gier wyścigowych, Steve Hood, zapewnił jednego z fanów, że już wkrótce pojawią się nowe doniesienia na temat produkcji.

Lionhead

Fable Legends nie jest jedyną grą przygotowywaną aktualnie przez studio Lionhead. Ekipa wyznaczyła 8-osobowy zespół, który zajmuje się zupełnie nową marką, niezwiązaną z cyklem Fable ani innymi produkcjami studia. Ich zadaniem jest stworzenie kilku prototypów gier, a także popremierowych przygód do wspomnianego Fable Legends. Według zapewnień twórców, pierwsze konkrety na ten temat powinny pojawić się „wcześniej niż się spodziewamy”.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Bulb Boy
 2. 6180 the moon
 3. A.N.N.E
 4. DreadOut
 5. Kingdom Hearts HD 2.5 Remix
 6. Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty
 7. Battlefield 4: Zęby smoka

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Spacecom trailer #1
 2. MotoGP 14 zwiastun na premierę
 3. Company of Heroes 2: The Western Front Armies zwiastun na premierę
 4. Valiant Hearts: The Great War kulisy produkcji - historia (PL)
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry