Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2012, 13:15

autor: Sarge

Wieści ze świata (Dead Island, FarmVille II, Star Wars: The Old Republic) 16/4/12

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o rozszerzonej promocji dla fanów Star Wars: The Old Republic, specjalnej wersji gry Dead Island, możliwej kontynuacji FarmVille, a także kolejnym projekcie studia Spark Unlimited.

007: Blood Stone

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę 007: Blood Stone. Dzieło studia Bizarre Creations możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje 9,99 euro (ok. 42 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Spark Unlimited

Wygląda na to, że studio Spark Unlimited pracuje nie tylko nad Lost Planet 3, ale również nad grą akcji z elementami slashera, w której akcję będziemy obserwować zza pleców bohatera. Tak przynajmniej wynika z zamieszczonych na oficjalnej stronie ogłoszeń o pracę. Wynika z nich, że tajemnicza produkcja ukaże się na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 i będzie zawierała również pewne elementy horroru.

Star Wars: The Old Republic

Studio BioWare rozszerzyło akcję Legacy Promotion na większą liczbę użytkowników gry Star Wars: The Old Republic. Jeśli do 22 kwietnia do godziny 19:00 Wasza postać osiągnie 50. poziom doświadczenia lub 6. poziom Legacy, to 26 kwietnia o godzinie 6:59 otrzymacie dodatkowe 30 dni darmowej zabawy w świecie Star Wars: The Old Republic.

Wieści ze świata (Dead Island, FarmVille II, Star Wars: The Old Republic) 16/4/12 - ilustracja #1

Dead Island

Francuski sklep internetowy Amazon umieścił w swojej ofercie grę Dead Island: Game of the Year Edition. Specjalne wydanie produkcji studia Techland miałoby zadebiutować 3 lipca w cenie 30 euro (ok. 125 złotych). Można się domyślać, że w ramach tej wersji otrzymalibyśmy Dead Island ze wszystkimi dodatkami DLC. Polski deweloper do tej pory nie skomentował tych doniesień.

FarmVille II

Alex Harvey ujawnił w swoim życiorysie informację, że „nadesłał koncepty i kopie dla kilku nowych prezentacji biznesowych, wliczając w to udane Malibu Black oraz FarmVille 2”. Pozwala to przypuszczać, że firma Zynga planuje wydać kontynuację niezwykle popularnej gry ekonomicznej FarmVille, która tak naprawdę zapoczątkowała popularność produkcji przeglądarkowych. Na razie brakuje jednak oficjalnego ogłoszenia w tej sprawie.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: