Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka FarmVille 2 (WWW)

FarmVille 2 WWW

FarmVille 2 to stworzona przez firme Zynga przeglądarkowa strategia ekonomiczna, w której wcielamy się w młodego rolnika. Naszym celem jest stworzenie dużego gospodarstwa, przynoszącego liczne plony. Gra korzysta z modelu darmowego uzupełnionego dobrowolnymi mikropłatnościami.

Strategiczne | rolnicze

WWW
Okładka FarmVille 2 (WWW)

producent: Zynga

wydawca: Zynga

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

5września2012

FarmVille 2 to strategia ekonomiczna będąca kontynuacją jednej z najpopularniejszych gier przeglądarkowych w historii. Całość wyprodukowało studio Zynga, czyli ten sam zespół, który stworzył pierwowzór.

Podstawowe reguły zabawy nie uległy zmianie w porównaniu z pierwszą częścią. Rozgrywkę zaczynamy tworząc postać młodego farmera, który stawia pierwsze kroki w rolniczym fachu. Początki są skromne – dostajemy niewielkie pole pod uprawy, które obsadzamy tanimi roślinami. Naszą ambicją jest stworzenie olbrzymiego gospodarstwa rolnego, które będzie przynosiło mnóstwo plonów i w szybkim tempie zapełniało nasze konto.

Gra jest bardzo rozbudowana. Do naszej dyspozycji oddano wiele typów roślin, nasion i budynków użytkowych. Ambitniejsi wirtualni farmerzy mogą też nabyć dodatkową ziemię i pojazdy. Za wszystko to płacimy pieniędzmi zarobionymi przez sprzedawanie plonów. Dla bardziej niecierpliwych przewidziano mikropłatności.

Największą nowością w FarmVille 2 jest w pełni trójwymiarowa grafika, dzięki której gra jest nie tylko ładniejsza, ale również pozwala na łatwiejsze ogarnięcie stanu całego gospodarstwa. Znacząco rozbudowano również system rzemiosła, pozwalający na tworzenie własnych przedmiotów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 1.8 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Gry podobne do FarmVille 2

Wymagania wiekowe FarmVille 2

odpowiednia dla każdego wieku

Wieści ze świata (Ratchet & Clank: Q-Force, Aliens: Colonial Marines) 8/2/13
Wieści ze świata (Ratchet & Clank: Q-Force, Aliens: Colonial Marines) 8/2/13

wiadomość8 lutego 2013

Dziś piszemy m.in. o rzekomym dodatku DLC do gry Aliens: Colonial Marines, przesunięciu daty premiery Ratchet & Clank: Q-Force w wersji na PlayStation Vita, a także plotkach na temat nowego studia pracującego nad kolejną częścią serii LittleBigPlanet. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zynga kasuje CityVille 2 i zapowiada mobilną wersję FarmVille 2
Zynga kasuje CityVille 2 i zapowiada mobilną wersję FarmVille 2

wiadomość6 lutego 2013

Firma Zynga kontynuuje bolesne cięcia. Wśród najnowszych skasowanych projektów znalazło się m.in. CityVille 2. Poinformowano również o wynikach finansowych przedsiębiorstwa oraz zapowiedziano konwersję FarmVille 2 na urządzenia mobilne.

W FarmVille 2 bawi się ponad 40 mln osób
W FarmVille 2 bawi się ponad 40 mln osób

wiadomość6 stycznia 2013

Firma Zynga pochwaliła się wynikami FarmVille. W grę co miesiąc bawi się ponad 40 mln osób, z czego 20% loguje się każdego dnia.

Farmville 2 rządzi na Facebooku – prawie 50 milionów fanów
Farmville 2 rządzi na Facebooku – prawie 50 milionów fanów

wiadomość18 października 2012

Farmville 2 ma niemal 50 milionów miesięcznych użytkowników i jest najczęściej używaną aplikacją na Facebooku. Produkcji firmy Zynga brakuje jednak sporo do pobicia rekordu poprzedniczki.

Popularna gra społecznościowa FarmVille 2 dostępna na Facebooku
Popularna gra społecznościowa FarmVille 2 dostępna na Facebooku

wiadomość6 września 2012

Długo oczekiwana gra społecznościowa FarmVille 2 stała się oficjalnie dostępna na Facebooku. Kontynuacja niezwykle popularnego tytułu jest pierwszą produkcją w historii firmy Zynga mogącą pochwalić się trójwymiarową oprawą graficzną.