Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka FarmVille 2 (WWW)
OkładkaFarmVille 2 (WWW)

FarmVille 2 WWW

FarmVille 2 to stworzona przez firme Zynga przeglądarkowa strategia ekonomiczna, w której wcielamy się w młodego rolnika. Naszym celem jest stworzenie dużego gospodarstwa, przynoszącego liczne plony. Gra korzysta z modelu darmowego uzupełnionego dobrowolnymi mikropłatnościami.

Strategiczne | rolnicze

Kolekcja gier
Obserwuj grę

FarmVille 2 Premiera WWW

5września2012

producent: Zynga wydawca: Zynga Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do FarmVille 2

Anno Online

Monster World

Village Life

FarmVille 2 to strategia ekonomiczna będąca kontynuacją jednej z najpopularniejszych gier przeglądarkowych w historii. Całość wyprodukowało studio Zynga, czyli ten sam zespół, który stworzył pierwowzór.

Podstawowe reguły zabawy nie uległy zmianie w porównaniu z pierwszą częścią. Rozgrywkę zaczynamy tworząc postać młodego farmera, który stawia pierwsze kroki w rolniczym fachu. Początki są skromne – dostajemy niewielkie pole pod uprawy, które obsadzamy tanimi roślinami. Naszą ambicją jest stworzenie olbrzymiego gospodarstwa rolnego, które będzie przynosiło mnóstwo plonów i w szybkim tempie zapełniało nasze konto.

Gra jest bardzo rozbudowana. Do naszej dyspozycji oddano wiele typów roślin, nasion i budynków użytkowych. Ambitniejsi wirtualni farmerzy mogą też nabyć dodatkową ziemię i pojazdy. Za wszystko to płacimy pieniędzmi zarobionymi przez sprzedawanie plonów. Dla bardziej niecierpliwych przewidziano mikropłatności.

Największą nowością w FarmVille 2 jest w pełni trójwymiarowa grafika, dzięki której gra jest nie tylko ładniejsza, ale również pozwala na łatwiejsze ogarnięcie stanu całego gospodarstwa. Znacząco rozbudowano również system rzemiosła, pozwalający na tworzenie własnych przedmiotów.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 1.8 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe FarmVille 2: Odpowiednia dla każdego wieku.