Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2013, 12:40

autor: Sarge

Wieści ze świata (Bayonetta 2, Dead Rising 3, Shadow of the Colossus) 8/1/13

Dziś piszemy m.in. o możliwym przesunięciu daty premiery gry Bayonetta 2, nieujawnionych pracach nad Dead Rising 3, a także kolejnej osobie włączonej do prac nad filmem Shadow of the Colossus. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

A Virus Named TOM

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę A Virus Named TOM. Dzieło studia Misfits Attic możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 2,49 euro (ok. 10 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Bayonetta 2

W sieci pojawily się plotki, że gra Bayonetta 2 zadebiutuje na rynku dopiero w 2014 roku. Źródłem tych spekulacji jest film udostępniony przez studio Platinum Games, prezentujący gry mające ukazać się „w 2013 roku i później”. Materiał przedstawia cztery produkcje: Metal Gear Rising: Revengeance, The Wonderful 101, Anarchy Reigns oraz Bayonetta 2. Problem w tym, że trzy pierwsze tytuły mają ustaloną datę premiery na ten rok. Oznaczałoby to, że Bayonetta 2 miałaby być tą produkcją, która ukazałaby się „później”. Na oficjalne potwierdzenie w tej sprawie musimy jednak poczekać. Gra jest przygotowywana wyłącznie w wersji na Wii U.

Dead Rising 3

Jeremie Passerin (pracownik zespołu Blur Studio) napisał na swoim profilu w serwisie LinkedIn, że w 2012 roku pracował m.in. nad filmem przerywnikowym (lub zwiastunem) do gry Dead Rising 3. Trzecia część serii wydawanej przez firmę Capcom nie została do tej pory oficjalnie zapowiedziana, więc wpis wywołał spore poruszenie wśród fanów cyklu. Powyższa informacja została już usunięta z profilu pracownika, ale serwis All Games Beta opublikował zrzut ekranowy dokumentujący istnienie takiej notki.

Shadow of the Colossus

Serwis Hollywood Reporter donosi, że Seth Lockhead został włączony do prac nad obrazem kinowym na podstawie gry Shadow of the Colossus. Lockhead jest znany jako współscenarzysta filmu Hanna z 2011 roku. Wesprze on Josha Tranka, który został mianowany na reżysera Shadow of the Colossus w maju 2012 roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: