Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2014, 13:30

autor: luckie

Wieści ze świata (Battlefield Hardline, Destiny, Plants vs. Zombies: Garden Warfare) 30/9/14

Dziś piszemy m.in. o zapewnieniu twórców o niezawodności gry Battlefield Hardline, przyszłych DLC do Destiny oraz nowej aktualizacji do Plants vs. Zombies: Garden Warfare. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do godziny 19:00 w środę, 01.10):

  1. Surgeon Simulator – obniżka 85% – 2,49 euro (ok. 11 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 7.10) – obniżka cen 89 tytułów, WWW

Battlefield Hardline

Visceral Games obiecuje nie zawieść fanów Battlefield Hardline - Wieści ze świata (Battlefield Hardline, Destiny, Plants vs. Zombies: Garden Warfare) 30/9/14 - wiadomość - 2014-09-30
Visceral Games obiecuje nie zawieść fanów Battlefield Hardline

Ian Milham, dyrektor kreatywny ze studia Visceral Games, obiecał, że Battlefield Hardline będzie działał sprawnie od dnia swojej premiery. Nie licząc drobnych błędów, produkcja ma na starcie być wolna od poważnych problemów uniemożliwiających rozgrywkę. Deweloperzy zarzekają się, że nie powtórzą błędów poprzednika, gdyż prace nad grą rozpoczęli jeszcze rok przed premierą Battlefield 4 i wiedzą, czego muszą unikać. Battlefield Hardline ma się ukazać na początku 2015 roku na PC, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Wcześniej tytuł zostanie jeszcze raz przetestowany przez graczy na wszystkich platformach sprzętowych.

Destiny

David Dague, przedstawiciel studia Bungie, skomentował odkrycie przez fanów informacji na temat przyszłych DLC do Destiny, o czym pisaliśmy wczoraj. Wyjaśnił, że nazwy, które można było zobaczyć w grze pod wpływem pewnego błędu, są tymczasowe i odnoszą się do zawartości, która jeszcze nie powstała – a więc nie została celowo wycięta z produkcji. Przy tej okazji twórcy zdradzili, że pierwsze DLC, zatytułowane The Dark Below, ukaże się w grudniu 2014 roku.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare

Plants vs. Zombies: Garden Warfare otrzymało kolejną aktualizację z darmową zawartością – The Legends of the Lawn. Oferuje ona nowy tryb gry, mapę, skórki postaci, bossów i wiele innych bonusów. Dodatkowo posiadacze wersji na konsole Sony mogą liczyć na bezpłatny zestaw Suburbination, wydany wcześniej na pozostałych platformach sprzętowych. Szczegóły The Legends of the Lawn omówiono na poniższym filmie:

Project Cars

W rozmowie z serwisem Eurogamer twórcy gry wyścigowej Project Cars zapewnili, że starają się umożliwić wyświetlenie obrazu w rozdzielczości 1080p na obu konsolach nowej generacji. O ile w przypadku PlayStation 4 cel ten został już osiągnięty, o tyle wersji na Xboksa One wciąż nieco brakuje do „magicznego” full HD. Tak czy inaczej, oba wydania działają obecnie w 60 klatkach na sekundę, co jest bardzo ważne dla każdej ścigałki. Project Cars zadebiutuje 21 listopada 2014 roku na PC, PS3 i XONE. W przyszłym roku gra trafi również na Wii U.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Dragon Age: Inkwizycja
  2. Costume Quest 2
  3. OlliOlli 2: Welcome to OlliWood

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Dragon Age: Inkwizycja tworzenie postaci - gameplay
  2. Gabriel Knight: Sins of the Fathers - 20th Anniversary Edition dziennik dewelopera
  3. The Evil Within Every Last Bullet - zwiastun rozgrywki
  4. Śródziemie: Cień Mordoru zwiastun przepustki sezonowej
  5. Śródziemie: Cień Mordoru dziennik dewelopera - praca w studiu (PL)