Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2014, 12:49

autor: Renox

Secret Service – pierwszy numer po latach trafił do sprzedaży

Dzisiaj, tj. 30 września, do punktów sprzedaży w całej Polsce trafił pierwszy po latach numer czasopisma Secret Service. Magazyn ten, oznaczony numerem 97., dostępny jest w cenie 14,50 zł i objętościowo zajmuje sto stron. Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez autorów, nakład tego periodyku wyniósł 50 tysięcy egzemplarzy.

Pierwszy numer wskrzeszonego Secret Service trafił sprzedaży. - Secret Service – pierwszy numer po latach trafił do sprzedaży - wiadomość - 2014-09-30
Pierwszy numer wskrzeszonego Secret Service trafił sprzedaży.

Dzisiaj, w nakładzie 50 tysięcy egzemplarzy, do punktów sprzedaży w całej Polsce trafił pierwszy numer magazynu Secret Service, który swoje triumfy święcił jeszcze w latach 90. Ukazujący się po 13 latach przerwy dwumiesięcznik zaoferuje recenzje, reportaże, wywiady, materiały przekrojowe oraz felietony. Liczący sto stron magazyn oznaczony został numerem 97. i w punktach detalicznej dystrybucji prasy (Ruch/Empik/Kolporter/Garmond Press) na terenie całego kraju dostępny jest w cenie 14,50 zł (koszt ten nawiązywać ma do ceny pierwszego numeru z roku 93., która wynosiła wówczas 14 500 zł). Rolę redaktora naczelnego we wskrzeszonym „SS” pełni Piotr Mańkowski. Wśród autorów pojawia się sporo osób, które w latach 90. intensywnie zajmowały się mediami growymi w naszym kraju, jak na przykład Marcin Borkowski, Paweł Chmielowiec, Michał Cichy, Bartek Dramczyk, Piotr Pieńkowski czy Waldemar Nowak, jeden z założycieli czasopisma.

Okładka nowego wydania magazynu Secret Service. Podoba się Wam?
Okładka nowego wydania magazynu Secret Service. Podoba się Wam?

Warto przypomnieć, że o próbie wskrzeszenia wspomnianego już wielokrotnie magazynu pisaliśmy po raz pierwszy pod koniec czerwca tego roku. Twórcy odświeżonego Secret Service zdecydowali się wykorzystać niezwykle optymistyczną reakcję graczy w Polsce na wieść o powrocie tego kultowego periodyku i zainicjowali zbiórkę pieniędzy w serwisie PolakPotrafi.pl. Ostatecznie, przy udziale 3653 wspierających, udało się im zebrać ponad 283 tysiące złotych, bijąc tym samym wszystkie rekordy tego typu finansowych inicjatyw w Polsce.

Dajcie znać, czy zaopatrzyliście się już w najnowszy numer „SS” i jakie są Wasze wrażenia.

TWOIM ZDANIEM

Kupiłeś pierwszy numer reaktywowanego Secret Service?

Kompletnie mnie nie obchodzi Secret Service.
44,1%
Tak, postanowiłem sprawdzić.
35,4%
Przejrzę tylko w salonie.
10,6%
Wsparłem ich jeszcze w czasie zbiórki, więc tak.
9,9%
Zobacz inne ankiety