Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2011, 09:55

autor: Sarge

Więcej o grze Warhammer 40,000: Space Marine na czterech filmach

W sieci pojawiły się cztery nowe filmy z gry Warhammer 40,000: Space Marine. Każdy z nich omawia poszczególne aspekty produkcji studia Relic Entertainment.

Firma THQ udostępniła cztery filmy z serii Dark Future, omawiające poszczególne aspekty gry Warhammer 40,000: Space Marine.

Każdy z materiałów trwa ok. minuty i pozwala przyjrzeć się innemu elementowi produkcji studia Relic Entertainment. Pierwszy z nich, zatytułowany Our Universe, opowiada o uniwersum i zagrożeniach czyhających na ludzkość. Film o nazwie Our Brothers skupia się na więzi łączącej poszczególnych bohaterów Space Marine. W Our Weapons dowiadujemy się więcej o broniach występujących w grze, a w Our Enemies możemy posłuchać czegoś na temat przeciwników, z którymi zmierzymy się w końcowym produkcie.

W tym tygodniu sami będziemy mogli sprawdzić w akcji Warhammer 40,000: Space Marine. Jutro na łamach Xbox Live i Steama pojawi się wersja demonstracyjna tego tytułu, a w środę na europejskim PlayStation Network. Próbka pozwoli przetestować dwa etapy dla jednego gracza.

Warhammer 40,000: Space Marine zadebiutuje w Europie 9 września na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę CD Projekt w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami.