Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2014, 14:36

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Wasteland 2 w planie wydawniczym firmy Cenega

Wasteland 2 znalazł się w katalogu wydawniczym firmy Cenega. W Polsce tytuł trafi do sklepów w zlokalizowanej kinowo edycji pudełkowej. Co więcej, w naszym kraju gra będzie sprzedawana w przystępnej cenie 139,99 zł lub taniej. Premierę Wasteland 2 zaplanowano na 2014 rok.

W Polsce Wasteland 2 doczeka się tradycyjnego wydania - Wasteland 2 w planie wydawniczym firmy Cenega - wiadomość - 2014-01-30
W Polsce Wasteland 2 doczeka się tradycyjnego wydania

Dystrybucją gry Wasteland 2 w Polsce zajmie się firma Cenega. Kontynuacja klasycznego cRPG-a od inXile Entertainment zostanie wydana w naszym kraju w 2014 roku w edycji pudełkowej i otrzyma polską kinową wersję językową. Najnowsza produkcja Briana Fargo od jakiegoś czasu jest dostępna na Steamie w formie płatnej bety. Płacąc równowartość 44,99 euro, czyli około 190 zł, można uzyskać natychmiastowy dostęp do obecnej wersji tytułu oraz zagwarantować sobie wszystke przyszłe aktualizacje. Polskie sklepy mogą jednak pochwalić się znacznie lepszą ofertą. Sugerowana cena polskiego pudełkowego wydania Wasteland 2 wynosi 139,99 zł, przy czym w wielu punktach grę da się kupić jeszcze taniej – np. w Sklepie Gry-OnLine kosztuje ona 116,99 zł. Jedyna wada takiego rozwiązania to to, że aby zagrać, trzeba poczekać do premiery pełnej wersji.

  1. Zamów Wasteland 2 przedpremierowo w Sklepie Gry-OnLine
Wasteland 2 w Polsce
  1. Dystrybutor: Cenega
  2. Rodzaj wydania: pudełko
  3. Wersja językowa: polskie napisy
  4. Cena sugerowana: 139,99 zł

Wasteland 2, podobnie jak inny projekt, nad którym obecnie pracuje inXile Entertainment – Torment: Tides of Numenera – spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem w serwisie Kickstarter. Miłośnicy postapokaliptycznych klimatów i tradycyjnych RPG-ów ofiarowali na potrzeby Wasteland 2 łącznie 3 miliony dolarów, czyli ponad trzykrotnie więcej, niż wstępnie prosili twórcy. Wszystko to dzięki rozbudzającym fantazję zapewnieniom doświadczonego dewelopera – Briana Fargo, który brał również udział przy powstawaniu pierwszego Fallouta. Wasteland 2 ma być rozbudowanym roleplayem z otwartym światem, ogromną swobodą działania oraz decyzjami o realnych konsekwencjach. Póki co jednak, wczesna wersja tytułu oferuje jedynie część obiecywanej zawartości. Z ostateczną oceną produkcji będziemy musieli się wstrzymać do premiery gry. W międzyczasie polecamy Wam test wersji beta Wasteland 2 w wykonaniu Heda:

  1. Wasteland 2 - testujemy wersję beta postapokaliptycznej gry RPG
  2. Wymagania sprzętowe Wasteland 2
  3. Oficjalna strona gry Wasteland 2