Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Pliki do gier 28 października 2021, 14:30

Warsword Conquest - warhammerowy mod do Mount & Blade: Warband z nową wersją

Ukazała się nowa aktualizacja do Warsword Conquest, czyli potężnej modyfikacji, która przenosi grę Mount & Blade: Warband do uniwersum Warhammera.

Pomimo zeszłorocznej premiery Mount & Blade II: Bannerlord we wczesnym dostępie, to Mount & Blade: Warband pozostaje najważniejszą odsłoną cyklu, jeśli chodzi o fanowskie modyfikacje i to do niej ukazują się cały czas najciekawsze projekty. Jednym z najlepszych przykładów jest Warsword Conquest, czyli projekt przenoszący akcję do mrocznego uniwersum Warhammera. Mod właśnie doczekał się nowej aktualizacji.

Projekt rozwijany jest w ramach Edycji. Obecna to tzw. Southland Edition, a najnowszy patch do niej oznaczony został numerem 5. Aktualizacja dodaje nowe sceny dla Lizardmenów i Nieumarłych Piratów oraz ulepszone modele dla Imperium oraz wielu elementów map. Usunięto także masę błędów oraz poprawiono rozgrywkę.

Warsword Conquest - warhammerowy mod do Mount & Blade: Warband z nową wersją - ilustracja #1
Wśród obecnych w modzie frakcji znajdziemy m.in. Lizardmenów.

Warsword Conquest to jedna z najciekawszych modyfikacji do Mount & Blade: Warband. Projekt przeznaczony jest do zabawy w trybie dla pojedynczego gracza, przenosi akcję do uniwersum Warhammera i przerabia praktycznie każdy element gry. Przygotowano autorską mapę o wielkich rozmiarach, wypełnioną dziesiątkami miast, zamków i wiosek, a po terenach między nimi grasują grupy potworów i bandytów.

Otrzymujemy także nowe jednostki, modele, tekstury oraz uzbrojenie. Mod oferuje trzynaście frakcji, w tym Imperium, Piratów, Orki, Gobliny, Mroczne, Wysokie Elfy oraz Skavenów. Autorzy mocno przerobili także mechanizmy rozgrywki, tak aby oddać lepiej fantastyczny charakter uniwersum Warhammera. W efekcie pojawiły się zarówno potwory, jak i potężna magia.

  1. Warsword Conquest – pobierz mod
  2. Oficjalna strona moda