Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Pliki do gier 10 października 2021, 11:26

autor: Adrian Werner

CS: GO Classic Offensive - nowa wersja moda w stylu 1.6

Ukazała się ważna aktualizacja do moda Classic Offensive. Projekt ten odtwarza w CS:GO klimat i rozwiązania z klasycznego Counter-Strike 1.6.

Ukazała się nowa aktualizacja do projektu Classic Offensive, czyli modyfikacji do Counter-Strike: Global Offensive, której celem jest odtworzenie uroku klasycznego CS-a 1.6.

Nowa wersja moda oznaczona została numerem 1.2.5d. Nie jest to duża aktualizacja, ale jej zainstalowanie to konieczność dla osób bawiących się tym projektem, gdyż naprawia ona szereg błędów, które pojawiły się przy okazji wydania Operation Riptide do CS:GO. Po premierze tej Operacji w Classic Offensive zaczęły dziać się dziwne rzeczy – granaty znikały, niektóre menu nie działały, a trafienie wroga w głowę nie przynosiło spodziewanego efektu. Dzięki 1.2.5d te wszystkie problemy zostały naprawione.

Counter-Strike: Global Offensive to gra uwielbiana przez miliony, ale jest grupa graczy, którzy tęsknią za wersją 1.6 oryginalnego Counter-Strike’a. Z myślą o nich powstało Classic Offensive. Projekt nie usiłuje być jednak remakiem pierwowzoru. Zamiast tego autorzy poszli inną drogą i spróbowali stworzyć coś, co łączy najlepsze elementy najstarszego i najnowszego wcielenia marki.

Rozgrywka ogólnie pozostaje bardzo blisko wersji 1.6 pod względem mechaniki, zawartości i klimatu. Zachowano natomiast ulepszenia z CS:GO, takie jak lepszy silnik, poprawiony interfejs oraz zbalansowanie rozgrywki. Ponadto twórcy przerobili wszystkie mapy tak, aby atmosferą przypominały stare filmy akcji.

Serwery:

Jeśli zdecydujecie się na zabawę w Classic Offensive, oto trzy najbardziej aktywne serwery:

  1. 5.230.84.54:27015
  2. csco.judge.se:22016
  3. csco.judge.se:22015
  1. CS:GO Classic Offensive – pobierz mod
  2. Oficjalna strona moda