Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2021, 10:54

Darmowe PC Building Simulator cieszy się ogromną popularnością na EGS

Firma Epic Games poinformowała, że udostępnione za darmo PC Building Simulator zostało pobrane w ciągu 24 godzin przez 4 miliony graczy.

W SKRÓCIE:
  1. PC Builiding Simulator, które jest najnowszą grą udostępnioną za darmo w EGS, zostało odebrane przez 4 miliony graczy.

PC Building Simulator, które jest dostępne za darmo w Epic Games Store, zostało odebrane przez ponad 4 miliony graczy w ciągu pierwszych 24 godzin. Firma Epic Games pochwaliła się tym wynikiem na swoim profilu w serwisie Twitter, przypominając przy okazji, że przecenione zostały także dodatki do gry.

Dla niektórych może to być spore zaskoczenie. Tytuł, który stawia na nic innego aniżeli składanie wirtualnych pecetów, szturmem wziął listy sprzedaży krótko po premierze. Popularność produkcji znacząco wzrosła podczas niedoborów podzespołów. Wiele osób może potraktować PC Building Simulator jako jedyną możliwość obcowania z nowymi kartami graficznymi (tak pół żartem, pół serio).

Darmowe PC Building Simulator cieszy się ogromną popularnością na EGS - ilustracja #1

Gra dostępna jest także na PlayStation 4, Switchu i Xboksie One, choć w tym wypadku nie za darmo. Jeśli więc chcecie nauczyć się wirtualnego składania komputerów, to nic nie stoi Wam na przeszkodzie. PC Building Simulator dostępne będzie w Epic Games Store za darmo do czwartku.

  1. Oficjalna strona Epic Games Store