Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 października 2021, 17:00

autor: AlexB

PC Buidling Simulator od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie kolejna gra. Tym razem będzie to PC Building Simulator. Produkcja pozostanie dostępna bez żadnych opłat do 14 października.

[Aktualizacja] Grę PC Building Simulator można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse i specjalny pakiet do Paladins.

Przez całe minione siedem dni użytkownicy Epic Games Store mogli zdobyć darmowy egzemplarz słynnej globalnej strategii firmy Paradox Interactive, Europy Universalis IV. Jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, to na przypisanie do swojego konta cyfrowej kopii owego tytułu macie jeszcze czas do godziny 17:00 czasu polskiego. Natomiast potem, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, twórcy m.in. Fortnite oraz cyklu Unreal udostępnią bezpłatnie na swojej platformie cyfrowej dystrybucji PC Buidling Simulator.

PC Building Simulator to stworzona przez dewelopera znanego jako Claudiu dość nietypowa produkcja, która pozwala na wcielenie się w osobę składającą komputery. W ramach prowadzenia wirtualnego interesu będziemy musieli krok po kroku od zera budować PC-ty bądź też wymieniać ich poszczególne elementy. Całość stanowi doskonałą naukę tych czynności i umiejętności nabyte podczas rozgrywki można wykorzystać w realnym świecie.

Warto zaznaczyć, że w PC Building Simulatorze znajdziemy sporo licencjonowanych podzespołów. Do tych już obecnych w podstawowym wydaniu gry można dokupić szereg DLC, w których zawarto części sygnowane markami Razer czy Republic of Gamers.

  1. PC Building Simulator na platformie Epic Games Store

PC Building Simulator będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 14 października. Gdy oficjalnie dowiemy się, jaka produkcja zostanie udostępniona jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona Epic Games Store