Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2014, 09:07

autor: Góral

Mount & Blade: Warband - rozpoczęto darmowy weekend na Steamie

Do godziny 22:00 w niedzielę możemy za darmo bawić się grą RPG akcji Mount & Blade: Warband. By załapać się na promocję, wystarczy posiadać klienta Steam, a tytuł zostanie automatycznie dodany do naszej biblioteki. Dodatkowo można go, a także inne pozycje sygnowane marką Mount & Blade, kupić z 75% zniżką.

Mount & Blade: Warband - rozpoczęto darmowy weekend na Steamie - ilustracja #1

W tym tygodniu, w ramach darmowego weekendu w sklepie Steam, bez ponoszenia żadnych kosztów możemy bawić się grą Mount & Blade: Warband. Samodzielne rozszerzenie do produkcji RPG Mount & Blade dostępne jest dla osób z pustym portfelem do godziny 22:00 w niedzielę. Jednocześnie gra trafiła do promocji, dzięki czemu wydając 1,87 euro (około 8 zł) możemy wejść w jej posiadanie na stałe. Mało tego, w ofercie znajduje się także zestaw Mount & Blade: Complete za 3,74 euro (około 15 zł), zawierający następujące pozycje: Mount & Blade, Mount & Blade: Warband, Mount & Blade: With Fire & Sword oraz Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars. Każdą z nich można również nabyć osobno, w cenie obniżonej o 75%. Jeżeli więc nie posiadacie tych tytułów w swojej kolekcji, to najwyższy czas nadrobić zaległości.

Mount & Blade: Warband - rozpoczęto darmowy weekend na Steamie - ilustracja #2Mount & Blade: Warband to samodzielne rozszerzenie do gry RPG akcji od studia TaleWorlds Entertainment, osadzone w średniowiecznych klimatach. Produkcja ukazała się w 2010 roku na komputerach PC (Windows). Natomiast od wczoraj tytuł oficjalnie wspiera systemy operacyjne OS X i Linux, a także wykorzystuje funkcje Steam Workshop.