Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2010, 14:15

autor: Jacek Kielak

Warhammer 40,000: Dawn Of War II - Chaos Rising w złocie!

Firma THQ Inc. ogłosiła dziś, że Chaos Rising, samodzielny dodatek do drugiej części RTS-a Dawn Of War, wszedł w złotą fazę i został wysłany do tłoczni. Przypominamy, że światowa data premiery rozszerzenia zapowiedziana została na 11 marca. W Polsce Chaos Rising pojawi się w sklepach dzień później.

Firma THQ Inc. ogłosiła dziś, że Chaos Rising, samodzielny dodatek do drugiej części RTS-a Dawn Of War, wszedł w złotą fazę i został wysłany do tłoczni. Przypominamy, że światowa data premiery rozszerzenia zapowiedziana została na 11 marca. W Polsce Chaos Rising pojawi się w sklepach dzień później. Sugerowana cena to 79,90 zł, a dystrybucją, tak samo jak w przypadku innych tytułów z serii Dawn of War zajmie się CD Projekt. Dostępna na naszym rynku wersja zawierać będzie tłumaczenie w formie kinowej, czyli polskie napisy.

Warhammer 40,000: Dawn Of War II - Chaos Rising w złocie! - ilustracja #1

Chaos Rising pozwoli poprowadzić do boju armię Marines Chaosu, zwiększy limit poziomu doświadczenia z 20 do 30 oraz da graczom dostęp do 20 nowych map w śnieżnej scenerii. Każda z ras otrzyma także po jednej nowej jednostce. Nie mogło zabraknąć oczywiście nowych umiejętności, artefaktów oraz ulepszeń. Warto wspomnieć jeszcze, że model zniszczeń terenu został poprawiony w stosunku do pierwowzoru.

Fabuła kampanii będzie zaś kontynuacją historii zakonu Krwawych Kruków, rozpoczynającą się tam, gdzie zakończyło się Dawn of War II. Do gry nie będzie wymagane posiadanie pełnej wersji, jednak dodatek będzie w pełni kompatybilny z podstawką.