Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2010, 14:59

Uncharted 2: Among Thieves - nowe Trofea, medale i DLC

Jedna z najlepszych gier ostatnich lat – Uncharted 2: Among Thieves – znalazła na całym świecie około trzy miliony nabywców, poinformował Jack Tretton, prezes amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment. Kontynuacja przygód Nathana Drake’a osiągnęła ten rezultat w czasie niespełna czterech miesięcy.

Jedna z najlepszych gier ostatnich lat – Uncharted 2: Among Thieves – znalazła na całym świecie około trzy miliony nabywców, poinformował Jack Tretton, prezes amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment. Kontynuacja przygód Nathana Drake’a potrzebowała na osiągnięcie tak dobrego rezultatu niecałych czterech miesięcy.

Uncharted 2: Among Thieves - nowe Trofea, medale i DLC - ilustracja #1

Z informacji podanych przez Trettona na łamach oficjalnego bloga PlayStation wynika, że najświeższej produkcji studia Naughty Dog udało się tym samym wyprzedzić pod względem sprzedaży pierwszą odsłonę serii – Uncharted: Drake’s Fortune – wydaną pod koniec 2007 roku.

Dowiedzieliśmy się również, że 25 lutego twórcy udostępnią darmową aktualizację gry, wzbogacającą Uncharted 2 o 12 nowych Trofeów możliwych do zdobycia w czasie rozgrywek sieciowych oraz taką samą liczbę medali. Ich dokładny opis znajdziecie m.in. na łamach serwisu Joystiq.

W tym samym czasie w sprzedaży znajdą się również nowe dodatki DLC do Uncharted 2. W skład zestawu, który będzie można nabyć za równowartość 5,99 dolarów/euro wchodzi sześć skórek postaci w formach znanych z pierwszej odsłony serii: Drake, Elena, Atoq Navarro, Eddie Raja, Gabriel Roman oraz Javier, a także dwie dodatkowe mapy multiplayer (The Flooded Ruins oraz The Facility, bazujące na lokacjach znanych z Uncharted: Drake’s Fortune).

Wspomniane skórki postaci i mapy będziecie także mogli nabyć oddzielnie. Ich ceny ustalone zostały na poziomie 2,99 dolarów/euro oraz 3,99 dolarów/euro.

Przypominamy, że od kilkunastu dni w sprzedaży znajduje się również DLC o nazwie PlayStation Heroes Skin Pack. Współtworzą je skórki bohaterów znanych z innych gier na platformę koncernu Sony – Nathan Hale i Chimera z Resistance 2, Sev i Helghast z Killzone 2, a także Zeke i Cole (w dwóch wersjach, czyli dobrej oraz złej) z inFamous).

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej