Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2011, 10:35

autor: Sarge

Udostępniono DLC z trybem kooperacji do gry Warhammer 40,000: Space Marine

Wczoraj posiadacze gry Warhammer 40,000: Space Marine doczekali się dodatku DLC wprowadzającego czteroosobowy tryb kooperacji. Rozszerzenie Exterminatus jest dostępne za darmo.

Studio Relic Entertainment udostępniło wczoraj darmowy dodatek DLC do gry Warhammer 40,000: Space Marine. Rozszerzenie Exterminatus wprowadza tryb kooperacji dla czterech graczy.

Według wczorajszej informacji na oficjalnej stronie, pakiet jest dostępny dla posiadaczy PlayStation 3 oraz pecetów, a posiadacze Xboksa 360 otrzymają go „wkrótce” – być może już to nastąpiło. Wygląda na to, że dodatek ściągamy w formie aktualizacji, gdyż nie widnieje on na Steamie lub w PlayStation Store.

Exterminatus jest oddzielnym trybem kooperacji, w którym maksymalnie czterech graczy odpiera kolejne fale przeciwników. Na początek przygotowano dwa scenariusze: Assault on Hab Center Andreas oraz Escape from Kalkys Facility. W przyszłości planowane są kolejne rozszerzenia z nowymi zadaniami.

W dodatku Exterminatus wcielamy się w członka oddziału marines reprezentującego jedną z trzech klas postaci: Tactical, Devastator lub Assault. Każda z nich charakteryzuje się odmiennymi umiejętnościami i broniami. Postępy gracza w trybie kooperacji są zapisywane, a zdobyte doświadczenie jest uwzględniane także w tradycyjnym multiplayerze.

W Warhammer 40,000: Space Marine wcielamy się w kapitana Titusa, który wraz z resztą marines musi stawić czoła inwazji orków na jedną z planet Imperium. Produkt oferuje wiele rodzajów broni i zróżnicowaną rozgrywkę, w której główny nacisk położono na strzelanie oraz elementy akcji. Uzupełnieniem jednoosobowej kampanii jest tryb multiplayer, pozwalający toczyć potyczki maksymalnie szesnastu graczom.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.