Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2011, 11:22

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Przygody Tintina - Gra Komputerowa dostępna w wersji demo po polsku

Posiadacze pecetów mogą ściągać wersję demonstracyjną produkcji Przygody Tintina - Gra Komputerowa. Tytuł zadebiutował na rynku kilka dni temu, ale dopiero teraz doczekał się dema przedstawiającego tryb dla jednego gracza.

Firma Ubisoft udostępniła pecetową wersję demonstracyjną produkcji Przygody Tintina – Gra Komputerowa. Tytuł zadebiutował na rynku kilka dni temu, więc jeśli zastanawiacie się nad jego zakupem macie okazje sprawdzić najnowsze dzieło studia Ubisoft Montpellier przed podjęciem ostatecznej decyzji.

W grze wcielamy się w Tintina – bohatera stworzonego przez belgijskiego artystę i autora komiksów Georgesa Rémi. Wersja demonstracyjna jest dostępna w języku polskim. Sprawdzicie w niej fragment przygody dla jednego gracza. Plik możecie pobrać z serwerów gry-online.pl:

  1. Przygody Tintina – Gra Komputerowa [pobierz demo]
Przygody Tintina - Gra Komputerowa dostępna w wersji demo po polsku - ilustracja #1

W końcowym produkcie znajdziemy także szereg osobnych wyzwań oraz tryb kooperacji z dodatkowymi misjami. Jeśli przed ściągnięciem dema chcecie zobaczyć jak tytuł prezentuje się w ruchu, to zapraszamy do obejrzenia materiału serwisu tvgry.pl z targów gamescom. Na początku listopada w Polsce zadebiutuje film, na podstawie którego powstała gra.

Przygody Tintina – Gra Komputerowa ukazała się na pecetach, PlayStation 3, Xboksie 360, Wii oraz 3DS-ie. Wersja na konsolę firmy Sony obsługuje kontroler PlayStation Move, z kolei na platformie koncernu Microsoft możemy bawić się przy użyciu Kinecta. W naszym kraju produkcja ukazała się za sprawą polskiego oddziału firmy Ubisoft.

  1. Zapowiedź – Pierwsze spojrzenie na Przygody Tintina – gamescom 2011
  2. Gramy! – GC: Gramy w Tintina