Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2011, 19:32

autor: Olek

Twórcy FlatOut biorą na warsztat nową grę z serii Ridge Racer

Firma Namco Bandai zapowiedziała dziś kolejną odsłonę cyklu zręcznościowych wyścigów Ridge Racer. Produkcją gry Ridge Racer Unbounded zajęło się fińskie studiu deweloperskie Bugbear Entertainment, które w dorobku ma m.in. FlatOut oraz udaną konwersję Sega Rally Revo na konsolę PlayStation Portable. Tytuł ukaże się w 2012 roku i trafi na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 a także komputery PC.

Firma Namco Bandai zapowiedziała dziś kolejną odsłonę cyklu zręcznościowych wyścigów Ridge Racer. Produkcją gry Ridge Racer Unbounded zajęło się fińskie studiu deweloperskie Bugbear Entertainment, które w dorobku ma m.in. FlatOut oraz udaną konwersję Sega Rally Revo na konsolę PlayStation Portable. Tytuł ukaże się w przyszłym roku i trafi na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 a także – po raz pierwszy w kilkunastoletniej już historii serii – komputery PC.

Marka Ridge Racer znana jest przede wszystkim użytkownikom konsol PlayStation. Kilkukrotnie gry z tego cyklu stanowiły tzw. tytuły startowe, demonstrujące potencjał chociażby PlayStation 3 czy PlayStation Portable. Na szczęście japoński wydawca nie zapomina także o graczach korzystających z innych platform, czego przykładem mogą być Ridge Racer 6 na Xboksa 360 albo Ridge Racer DS na Nintendo DS.

W tej chwili na premierę czeka już Ridge Racer 3D, czyli najnowsza odsłona serii adresowana na nową, trójwymiarową konsolę Nintendo 3DS. Zapowiedź Ridge Racer Unbound jest więc sporą niespodzianką.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.